İspanya Vize Merkezi, Gaziantep

İspanya Vize Merkezi, Gaziantep ili sınırları içerisinde ikamet eden ve Polonya Schengen vize prosedürüne başvuruda bulunan ya da bulunmak isteyen her vatandaşa gereken tüm desteği ve sağlamak amacı ile yükümlü olan vize başvuru merkezidir.

Vize başvuru merkezinin deneyimli müşteri temsilcileri, başvuru sahibine Schengen vizesi prosedürü gereğince gereken tüm bilgiyi ücretsiz bir şekilde aktararak, aynı zamanda da başvuru sahibinin sorduğu tüm sorulara net ve güncel yanıtlar vermektedir.

Bu nedenden dolayı vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin, faal olarak vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmeden daha önce vize başvuru müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek en doğru ve güncel bilgilere sahip olarak, aynı zamanda da seyahat amacına bağlı olarak vize başvurusu için gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir.

İspanya Schengen Vizesi, Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep ilinin sınırları içerisinde ikamet eden ve vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, aşağıda belirtilen tüm adımlara sırası ile uyum sağlaması gerekmektedir. Bu şekilde herhangi bir engel ile karşılaşmadan ve vize merkezinin de gerekli tüm desteği sayesinde daha sağlıklı bir vize başvurusu gerçekleşmektedir.

·         1. Adım

Polonya Schengen vizesi için başvuruda bulunmak isteyen kişiler, ilk adım olarak vize başvuru merkezlerinin ya da akredite edilen vize başvuru acentelerinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek gerekli evrakların talebinde bulunması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra, buradaki en önemli husus ise müracaat sahibinin seyahat amacını net bir şekilde belirlemesidir. Bunun sebebi ise Polonya Schengen vize prosedürünün de alt ayrı türleri mevcuttur ve evrak listesi değişkenlik göstermektedir. En son olarak müşteri temsilcisi başvuru sahibinin e-mail adresine gereken evrak listesini gönderecektir.

·         2. Adım

Bu adımda ise başvuru sahibinin güncel ve aktif olan e-mail adresine gönderilen vize başvuru evraklarını hazırlaması gerekmektedir. Bu noktada kişi oldukça dikkatli davranmasının yanı sıra titizlik ile hareket etmelidir.

·         3.Adım

Müracaat işleminde bulunacak olan vatandaşın, en doğru ve güncel evrak bilgileri ile hazırlamış olduğu tüm gerekli evrakları bir dosya haline getirerek vize başvuru merkezine iletmesi gerekmektedir. Ayrıca kargo ve kurye yolu ile de evrak dosyası merkeze gelmektedir. Fakat, vize başvuru sahibinin şahsen merkeze gelmesinde fayda vardır.

·         4.Adım

Bu adımda ise biyometrik bilgiler de beyan edildikten daha sonra, başvuru sahibi vize merkezi ile iletişim kurarak vize süreci hakkında gereken tüm bilgiye sahip olabilme hakkına da sahiptir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye