BLS Spain Ankara -Gaziantep Vize - Schengenvize.net
İspanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

BLS Spain Ankara -Gaziantep Vize

BLS Spain Ankara - Gaziantep Vize Başvurusu

Ankara ,Gaziantep Bls Spain Vize Bilgileri

İspanya Gaziantep Vize İspanya Schengen vizeleri ile birlikte İspanya ulusal vize başvuruları için İspanya Konsolosluğu tarafımdan BLS Spain yetkilendirilmiştir. İspanya vize başvurusu yapabilmek için ya vize merkezleri aracılığı ile ya da BLS Spain ile başvuru işlemlerinizi yürütmeniz gerekmektedir. Vize başvuru süreçleri kapsamlı ve vize için gerekli evraklar detaylı olduğu için İspanya vize başvuru işlemlerinizi vize merkezi aracılığı ile yürütmek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Dubai Vize İşlemleri Ücreti

BLS Spain ile İspanya Vize Başvurusu

İspanya konsolosluğunun kısa ve uzun süreli vize işlemleri için yetkilendirdiği tek kuruluş BLS Spain olmaktadır ve artık VFS Global aracılığı ile İspanya vize başvurusu kabul edilmemektedir.

İspanya’ya gerçekleştireceğiniz seyahatten 3 ay öncesine kadar BLS Spain Ankara üzerinden vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ancak BLS Spain tarafından mutlaka vize randevusu almanız istenmektedir.

İspanya vizesi için istenen tüm belgelerin başvuru yapan kişi adına düzenlenmesi ve güncel olması en önemli gerekliliktir. Acil durumlar dışında vize işlemlerinizi başlatabilmeniz için BLS Spain sayfasından vize randevusu oluşturmanız ve randevunuzda belgeleriniz ile birlikte hazır olmanız beklenmektedir.

Başvurunuzun işleme alınması, kontrolü ve İspanya konsolosluğuna iletimi işlemleri ise BLS Spain tarafından yapılacaktır.
BLS Spain Ankara -Gaziantep Vize
BLS Spain Ankara -Gaziantep Vize

Vize Merkezi İle İspanya Vize Başvurusu

Vize merkezi sizlerin İspanya vize başvurularınızı oldukça kolay ve güvenli hale getirmektedir. Vize prosedürlerinin işleyişi ve doğru vize türüne başvuru yapılmaması nedeni ile pek çok vize başvurusu reddedilmektedir. Adresinize en yakın vize merkezi ile birlikte yapacağınız İspanya vize başvurusu hem hızlı hem güvenli hem de çoğu zaman olumlu sonuçlanmaktadır.

İspanya vize başvurusu online olarak BLS Spain üzerinden başlatılacak ve hazırladığınız tüm evraklar işlerinde uzman vize merkezi personeli tarafından kontrol edilerek BLS Spain randevunuz oluşturulacaktır. Tüm evraklarınız eksiksiz ve en doğru şekilde hazır olduğu için başvurunuzun olumlu olarak geri dönüş alması muhtemeldir.

İspanya vize başvurularının sonuçlanması takriben 5 ile 15 günü bulabilmektedir. İspanya vize başvurularının değerlendirilmesi ya da sonuçlandırılması aşamasında tüm yetki İspanya konsolosluğuna aittir. BLS Spain veya vize merkezi yetkililerinin İspanya vizesinin sonucunu değiştirme ya da sonuca etki etme gibi bir yetkileri bulunmamaktadır. BLS Spain Türkiye şubeleri sadece İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep illerinde bulunmaktadır.

Ankara’da İspanya Vize Başvusu

İspanya vize başvuru işlemleri için  öncellikle evrak düzenlemesi ve rezervasyon işlemleri yapılmalıdır. Vize işlemleri için BLS Spian size destek olacaktır.

Ankara BLS Spian Visa

İşlemleriniz için evrak düzenleme, rezervasyon işlemleri ve  konsolosluk irtibat seçenekleri için BLS Spian yanınızda olacaktır.

Ankara İspanya Konsolosluğu Randevu

Ankara İspanya konsolosluğu ve fahri konsolosluk irtibat numarası üzerinden randevu alabilir, online alandan da randevu  oluşturabilirsiniz.

BLS Spain Ankara -Gaziantep Vize Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×