İletişim

SCHENGEN VİZE BAŞVURU HİZMETLERİ

 

ADRES; Güvenevler Mah. Farabi Sok No : 49 Cinnah çankaya Ankara

Telefon/Faks

 

+90 (850) 308 21 37 ÜCRETSİZ DESTEK HATTI

 

+90 (545) 215 78 08 ACİL DESTEK HATTI

 Çalışma Saatleri

 

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00


Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Schengen vize başvuru merkezleri Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize işlemlerinin tamamlandığı yetkili ve etkin vize başvuru merkezleridir. Vize başvuru sahipleri uzman vize danışanları gözetiminde vize başvuru dosyalarını hazırlayarak vize işlemlerini başlatabilir.

Schengen vize başvuru merkezleri Schengen kısa süreli vize türü C tipi vizeler için işlem yapılabilecek yetkili vize ofisleridir. Schengen kısa süreli vize başvuruları vize başvuru sahibi tarafından şahsen yapılamaz, yetkili vize merkezleri aracılığı ile vize işlemleri tamamlanır.

Schengen uzun süreli vize türlerinde vize talebinde bulunan kişiler gidecekleri ülkenin dış temsilcilikleri vize bölümüne şahsen başvuru yapmak durumundadır. Vize başvuru merkezlerinde vize başvuru dosyaları hazırlanır ve vize başvuru randevuları alınarak uzman vize danışmanları eşliğinde vize başvurusu yapılır. Schengen vize başvuru merkezlerinde tüm Schengen vize bölgesi ülkelerin vize işlemleri başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Vize başvuru merkezlerimizde Schengen vize bölgesi ülkelerin dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlanarak vize başvuru sahiplerinin vize dosyaları hızlıca işleme alınır, güvenli ve süratli bir vize süreci vize başvuru sahiplerine sunulur.

Schengen vize başvuru merkezleri ile iletişime geçerek vize talebinde bulunacağınız ülkenin vize koşullarını öğrenebilir, vize başvurusu için gerekli evrak listesini edinerek vize evraklarınızı hazırlayabilirsiniz. Vize evraklarınızı vize başvuru merkezimize ilettiğinizde vize işlemleri hemen başlatılacaktır.

 

İletişim Schengen Vize 1 – schengen vizesi 2

İlginizi Çekebilir;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye