İspanya Vize Merkezi, Adana - Schengen Vize
İspanya Vize İşlemleri

İspanya Vize Merkezi, Adana

İspanya Vize Merkezi, Adana şehri içerisinde ikamet eden ve sadece Adana şehrinde ikamet eden değil, çevre illerinde de ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri için gerekli olan tüm desteği ve hizmeti profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

İspanya Schengen Vizesinden Muaf Olan Vatandaşlar – Adana

İspanya Devleti, Schengen sınırları kapsamı içerisinde yer alan 26 ülke arasında mevcuttur. Bu nedenden dolayı Hizmet, Hususi ve Diplomatik bir pasaporta sahip olan hamillerin vize almak gibi bir sorumlulukları yoktur. 180 günlük bir süre zarfı içerisinde yer alan 90 günü aşmamak kaydı ile, müracaat işlemlerinde bulunan vatandaşlar diledikleri kadar İspanya seyahatlerini yapabilmektedirler.

Bunun yanı sıra belirtmek gerekir ise, tüm bu belirtilen bilgilerin akabinde Bordo bir pasaporta sahip olan ve İspanya ülkesi için seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler ise, seyahatlerinin gerçekleştirmeden önce geçerli bir İspanya vizesine sahip olmaları mecburidir.

İspanya Schengen Vizesi İçin Gerekli Belgeler / Adana

İspanya Schengen vizesi adına geçerli olan belgeler, aşağıda belirtilmiş olan kategoriler için İspanya Schengen vize müracaatı gerçekleştirebilmektedir.

·İspanya Ticari Vize Müracaatı

·İspanya Turistik Vize Müracaatı

·İspanya Aile ve Akraba/Arkadaş Vize Müracaatı

·İspanya Kültürel Vize Müracaatı

Seyahat adına yetkili mercilerce talep edilen evrak listelerinin kategorilerine merkez ile iletişime geçerek ya da sayfamız içerisinde ulaşabilirsiniz. Seyahat nedenine uygun bir kategori bulunamaz ve seyahat amacının hangi kategori ile eşleştiğini bilemiyor iseniz, kesinlikle vize müracaat merkezi ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir.

İspanya Vize Başvuru Formu Hakkında Detaylı Bilgiler – Adana

İspanya Devleti sınırları içerisine seyahat etmek isteyen başvuru sahiplerinin doldurması zorunlu ve seyahat amaçları için gerekli olan belge İspanya vize başvuru formu, başvuru sahibinin dosyaları ile hazırlık aşamasında olunur iken bu form da doldurularak dosya içerisine eklenmesi gerekmektedir.

İspanya Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır? – Adana

Adana şehrinin sınırları içerisinde yapılan İspanya vize müracaatının sonuçlanma süresi, kişinin başvuruda bulunduğu seyahat nedeninin kategorisine göre değişkenlikler gösterse de en az 15 iş günü kapsamı içerisinde bir karara bağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×