İsveç Ticari Vize Dilekçe

İsveç Ticari Vize Dilekçe

İsveç ticari vize, iş toplantısı, iş görüşmeleri, konferanslar, alan adı altında araştırmalar, seminerler vs. amacıyla İsveç’e gidileceği zaman alınması gereken vize çeşididir. İsveç ticari vize alınabilmesi için yapılacak olan başvuruda gerekli olan evrakların eksiksiz olarak hazırlanması ve başvuru formuyla birlikte İsveç Konsolosluğu tarafından görevlendirilen hizmet binalarına götürülmesi gerekmektedir. Bu evraklardan bir tanesi de İsveç ticari vize dilekçedir ve bu önemli bir evraktır. İsveç ticari vize dilekçe yazılması konusunda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Hatasız olarak vize başvuru işlemlerini tamamlayabilmek için schengenvize.net ile iletişime geçilebilir ya da web sitede bulunan online randevu seçeneği ile randevu alarak detaylı bilgiler ve profesyonel destek alabilirsiniz.

 

  • Eğer bir şirkette çalışansanız, şirket yetkilisi tarafından şirket logolu olan kağıda İsveç ticari vize talep dilekçesi yazılmalı ve kaşe, ıslak imza ile tamamlamalıdır.
  • İsveç ticari vize dilekçesinde seyahat amacının açıkça bildirilmesi gerekir. Örneğin bir şirket ile toplantı yapılacaksa eğer, o toplantı içeriği hakkında ve toplantı yapılacak olan firma ve çalışanları hakkında detaylı olacak şekilde bilgiler verilmelidir.
  • Seyahat edecek olan kişinin firmadaki görevi açıkça bildirilmelidir.
  • İsveç’e giriş ve çıkış tarihleri ve iş görüşmelerin de tarihleri açıkça yazılmalı, varsa belgeleri bildirilmelidir.
  • İsveç’e seyahat edecek olan kişinin masraflarının kim tarafından nasıl karşılanacağı belirtilmelidir.

 

    İsveç ticari vize dilekçesinin doğru yazılması süreci hızlandıracaktır ve ret alma ihtimalini düşürecektir. Doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurulmalıdır ve buna ek olarak da diğer evraklardaki bilgiler ile çelişmemesi gerekmektedir.

 

  

İsveç KONSOLOSLUĞU  TİCARİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ

VİZE BÖLÜMÜNE

ŞİRKETİMİZ GENEL MÜDÜRÜ / ÇALIŞANI OLAN SN.HAKAN KARABAY 17.03.2020/20.03.2020 TARİHLERİNDE ÜLKENİZE YAPACAĞI İŞ SEYAHATİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE GEREKLİ OLAN SCHENGEN VİZESİNİN  VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

            Schengen ülkelerinde bulunduğu süre içerisinde vize bitiminden önce dönüleceğini ve  tüm masrafları şirketimiz tarafından karşılanacağını garanti ederiz.

Saygılarımızla
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye