İsveç Vizesi Ankara Vize Merkezi

İsveç Vizesi Ankara Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, Ankara

İsveç Schengen vize merkezimizin Ankara ofisine hoş geldiniz.

Ankara ve komşu illerinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile uzun süreli olarak oturma izni bulunan yabancı uyruklu kişilerin İsveç Schengen vize türlerinden olan turistik, ticari, aile-akraba-arkadaş ziyareti vizelerine başvurularını vize merkezimizin Ankara şubesi aracılığıyla yapılabilmektedir.

İsveç Schengen vizesi hakkında daha detaylı bilgi alıp, vizeye başvuru yapmak için vize merkezimizin çağrı birimini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı birimimizle iletişime geçmek istememeniz durumunda ise, e-mail adresimiz üzerinden de bizlerle iletişime geçme şansınız bulunmaktadır.

Ankara, Kırşehir, Eskişehir, Bolu, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Çorum ve Sinop illerimiz başta olmak üzere diğer tüm illerimizden de İsveç Schengen vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

İsveç Vize Merkezi Ankara Ofisinden İsveç Vizesi Nasıl Alınır?

İsveç vize başvuru merkezi Ankara ofisimiz aracılığıyla İsveç Schengen vize başvurunuzu hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere rehber niteliği taşıyan bir liste hazırlanmıştır. Bu listedeki adımları takip ederek daha rahat bir şekilde vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak burada unutmamalısınız ki, vize başvuru sonucunuz İsveç makamlarınca belirlenecektir.

  1. Ankara ofisimizle iletişime geçerek, şartlarınıza uyan İsveç Schengen vize evraklarını e-mailiniz üzerinden temin edin.
  2. Gelen e-mailde yazan evraklarınızı hazırlayın ve bu evraklarınızı şubemize kargo veya şahsen teslim edin.
  3. Ankara ofisimiz temsilcileri tarafından alınan vize randevusuna yanınızda biyometrik verilerinizle gelin ve bunları beyan edin.
  4. Vize sonucunuz netleştikten sonra pasaportunuzu ister kendiniz, isterseniz de kargo aracılığıyla teslim alın.

Ankara Ofisi Üzerinden İsveç Vize Başvurusu

İsveç vize başvuru merkezi Ankara ofisimiz aracılığıyla yapacağınız İsveç Schengen vizesi başvurularınız, İsveç Konsolosluğu tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde yapılabilmektedir. Ankara ofisimiz üzerinden İsveç Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Amacınızı belirledikten sonra bu amaca uygun olacak şekilde evraklarınızı hazırlamalısınız. İsveç Konsolosluğu tarafından verilen Schengen vizesi, en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. En fazla 90 gün olmasından dolayı da, İsveç Schengen vizesi kısa süreli vize türleri kategorisine girmektedir. İsveç Schengen vizesi evrakları, seyahat amacınızı da bağlı olacak şekilde durumunuza ve mesleğinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Schengenvize.net olarak yapılan her türlü İsveç seyahatinde alınması gereken vize başvuru aşamasında, evrak hazırlama, ücret bilgilendirme vs. gibi tüm işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz. Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor ve başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın da önüne geçiyoruz. Schengenvize.net İsveç vizesi Ankara vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz. İsveç vizesi Ankara vize merkezi olarak, Ankara’nın tüm ilçelerine olduğu gibi, Ankara’ya komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz. Vize başvurusu için önemli olan evrak hazırlama işlemlerinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek alabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soru için ve her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Ankara için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

İsveç Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsveç vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye