İsveç Vizesi Ankara Vize Merkezi - Schengenvize.net
İsveç Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsveç Vizesi Ankara Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapılacak her türlü İsveç seyahatinde alınması gereken vizelerin başvuru aşamasında, evrak hazırlama, ücret bilgilendirme vs. gibi tüm işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz. Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor ve İsveç vize başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın da önüne geçiyoruz. 

İsveç Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Schengenvize.net İsveç vizesi Ankara vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz.

İsveç vizesi Ankara vize merkezi olarak, Ankara’nın tüm ilçelerine olduğu gibi, Ankara’ya komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz. 

Vize başvurusu için önemi bulunan evrak hazırlama işlemlerinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Kafanıza takılan her türlü soruyla ilgili her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Ankara için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

İsveç Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

 İsveç vize randevusu önceden mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla beraber talep edilen İsveç vize evrakları eksiksiz olarak sunulmalı ve dosya mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

İsveç seyahatinde kullanılan Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar konusunda ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Vize Nasıl Alınır Isveç?

Ankara İsveç Büyükelçiliği’nden randevu alarak gerekli evraklarınızla beraber vize başvurunuzu oluşturmanız doğrultusunda vize alabilirsiniz.

Isveç Vize Ücreti Ne Kadar?

İsveç vizesinin normal ücreti 800 TL olarak belirlenmiştir. Ancak fotokopi, fotoğraf, SMS, kurye, form doldurma gibi işlemler için ekstra ücret alınacaktır.

Isveç İşçi Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Başvurunuzu yaptıktan sonra evraklarınızda bir problem görülmezse 3 ila 7 gün arasında vizenizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×