İsveç Vizesi Hatay Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, Hatay

İsveç Schengen vize merkezimizin Hatay ofisine hoş geldiniz.

Hatay ve komşu illerinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile uzun süreli olarak oturma izni bulunan yabancı uyruklu kişilerin İsveç Schengen vize türlerinden olan turistik, ticari, aile/akraba/arkadaş ziyareti vizelerine başvuruları, vize merkezimizin Hatay şubesi aracılığıyla yapılabilmektedir.

İsveç Schengen vizesi hakkında daha detaylı bilgi alıp, vizeye başvuru yapmak için vize merkezimizin çağrı birimini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı birimimizle iletişime geçmek istememeniz durumunda ise, e-mail adresimiz üzerinden de bizlerle iletişime geçme şansınız bulunmaktadır.

İsveç Vize Merkezinin Hatay Ofisi Üzerinden İsveç Vizesi Nasıl Alınır?

İsveç vize başvuru merkezi Hatay ofisimiz aracılığıyla İsveç Schengen vize başvurunuzu hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere rehber niteliği taşıyan bir liste hazırlanmıştır. Bu listedeki adımları takip ederek daha rahat bir şekilde vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak burada unutmamanız gereken bir nokta vardır ki o da, vize başvuru sonucunuzun İsveç makamlarınca belirlenmesidir.

  1. Adım: Hatay ofisimizle iletişime geçerek, şartlarınıza uyan İsveç Schengen vize başvuru evraklarınızı e-mailiniz üzerinden temin edin.
  2. Adım: Gelen e-mailde yazan evraklarınızı hazırlayın ve bu evraklarınızı şubemize kargo veya şahsen teslim edin.
  3. Adım: Hatay ofisimiz temsilcileri tarafından alınan vize randevunuza yanınızda biyometrik verilerinizle gelin ve bunları beyan edin.
  4. Adım: Vize sonucunuz netleştikten sonra pasaportunuzu ister kendiniz, isterseniz de kargo aracılığıyla teslim alın.

Hatay Ofisimiz Üzerinden İsveç Schengen Vize Başvurusu

İsveç vize başvuru merkezi Hatay ofisimiz aracılığıyla yapacağınız İsveç Schengen vizesi başvurularınız, İsveç Konsolosluğu tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde yapılabilmektedir.

Hatay ofisimiz üzerinden İsveç Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Amacınızı belirledikten sonra bu amaca uygun olacak şekilde evraklarınızı hazırlamalısınız.

İsveç Konsolosluğu tarafından verilen Schengen vizesi, en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. En fazla 90 gün olmasından dolayı da, İsveç Schengen vizesi kısa süreli vize türleri kategorisine girmektedir. İsveç Schengen vizesi evrakları, seyahat amacınıza da bağlı olacak şekilde meslek durumunuza ve mesleğinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye