İsveç Vizesi İzmir Vize Merkezi - Schengenvize.net
İsveç Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsveç Vizesi İzmir Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapılan her türlü İsveç seyahatinde alınması gereken vize başvuru aşamasında, evrak hazırlama, İsveç vize başvuru formu doldurma, ücret bilgilendirme vs. gibi tüm işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz.

İsveç Vizesi Adana Vize Merkezi

Vize işlemleri ve istenen İsveç vize belgeleri sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor ve başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın önüne geçiyoruz. 

Schengenvize.net İsveç vizesi İzmir vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz.

İsveç vizesi İzmir vize merkezi olarak, İzmir’in tüm ilçelerine olduğu gibi, İzmir’e komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz. Vize başvurusu için önemli olan evrak hazırlama işlemlerinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Kafanıza takılan her türlü soru için ve her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

İsveç Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsveç vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. 

Bununla birlikte İsveç vize evraklarının eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanması çok önemlidir.. Bununla birlikte vize başvuru sahibinin geçerli pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli İsveç vize evrakları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Vize Nasıl Alınır Isveç?

İzmir’de bulunan yetkili vize merkezlerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İsveç İzmir Fahri Konsolosluğu vize işlemlerini gerçekleştirememektedir.

Isveç Vize Ücreti Ne Kadar?

İsveç vize ücreti 12 yaşından büyük tüm bireyler için 800 TL harç ücreti + 300 TL hizmet bedelidir. 6 – 12 yaş çocuklardan alınan harç ücreti ise 400 TL’dir.

Isveç İşçi Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Konsolosluğun vizenizi değerlendirme süresi ortalama 5 iş günü içerisinde tamamlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×