İsveç Vizesi İzmir Vize Merkezi

İsveç Vizesi İzmir Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, İsveç vize merkezi İzmir şubemiz tarafından sizlere İsveç Schengen vizesiyle alakalı olarak hazırlamış olduğu sayfaya hoş geldiniz.

İzmir ve çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın yanı sıra, vize merkezimiz üzerinden Türkiye sınırları içerisinde uzun süreli oturum izinleri olan yabancı uyruklu misafirlerimizde İsveç Schengen vizesi başvurularını yapabilmektedirler. Başvurusu yapılacak İsveç Schengen vizesi için, 3 farklı başvuru türü bulunmaktadır. Bunlar; turistik, ticari ve ziyaret vizeleridir.

İsveç Schengen vizesiyle alakalı detaylı bilgi alıp, başvuru yapmak için İsveç vize merkezimizin İzmir şubemizin iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İsveç Vize Merkezi İzmir Şubesi Üzerinden İsveç Vizesi Nasıl Alınır?

İsveç vize başvuru merkezi İzmir şubemiz üzerinden İsveç Schengen vizesi alınabilmesi için, sizlere hazırlamış olduğumuz rehber listesini takip edin. İsveç vize merkezi İzmir şubesi, İsveç Schengen vizesi başvuru aşamaları sırasında temsilcileri aracılığıyla sizlere gerekli olan desteği de sunmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki, İsveç vizesiyle alakalı olarak son karar İsveç yetkili makamlarındadır.

  1. İsveç vize merkezi İzmir şubesiyle iletişime geçin ve kendi koşullarınıza uyacak şekilde e-mail adresiniz üzerinden başvuru evraklarının listesini talep edin.
  2. Gelen bilgi mailinde yer alan listedeki evrakları hazırlayın ve şubemize bu evrakları kendiniz veya kurye aracılığıyla teslim edin.
  3. Vize merkezi temsilcilerimiz tarafından randevunuz alınacak ve randevu saatinde biyometrik verilerinizi beyan ederek, İsveç vizesi başvurunuz gerçekleşecektir.
  4. Vize sonucunuz açıklandıktan sonra, pasaportunuzu kendiniz gelip şubemizden teslim alabilir veya kurye ile size teslim edilmesini sağlayabiliriz.

İsveç Schengen Vizesi Hangi Kurumdan Alınabilmektedir?

İsveç vize başvuru merkezi İzmir şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvuruları, İsveç Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan vize başvuru kriterleri ışığında yapılabilmektedir. İsveç Schengen vizesine başvurmak için öncelikle bir seyahat amacınız olmalıdır. Seyahat amacınızı belirledikten sonra bu amaca uygun olacak şekilde hazırlanan evraklarla başvurunuzu yapın. İsveç Konsolosluğu tarafından verilen İsveç Schengen vizesi en fazla 90 gün olabilmektedir ve bu yüzden kısa süreli bir vize çeşididir. İsveç Schengen vizesi başvuru evraklarında en çok dikkat edilecek olan durum, başvuru yapacak olan kişinin durumu ve mesleğine uygun olmasıdır.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye