Belçika Vizesi Ankara Vize Merkezi

Belçika Vizesi Ankara Vize Merkezi

Belçika Vize Merkezi, Ankara

Tecrübeli personel kadrosuyla hizmet veren Ankara Belçika vize başvuru merkezimiz, Belçika ve diğer tüm dünya ülkelerinin vize başvuruları konusunda işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Belçika vizenizi kolay bir şekilde Ankara üzerinden alabilmeniz için sizlere yardımcı olması amacıyla bir rehber hazırlanmıştır. Bu rehberde yazılanları dikkatli bir şekilde okumanız oldukça önemlidir ve tavsiye edilen bir durumdur.

Sayfanın aşağı bölümlerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak da, Ankara Belçika vize başvuru merkezimizle iletişime geçebilir, Belçika vizenizi Ankara’dan almak için istenmekte olan şartları öğrenebilirsiniz.

Belçika Vizesi Alırken Takip Edilecek 5 Adım

Belçika vize başvuru merkezi Ankara üzerinden alacağınız Belçika vizeleriniz için takip etmeniz gereken 5 adımlık bir rehber bulunmaktadır. Bu rehber sayesinde, yapmanız gereken işlemleri kolay ve rahat bir şekilde yapacaksınız.

  1. Adım: İlk olarak vize başvuru merkezimizin çağrı merkezini aramalısınız.
  2. Adım: Çağrı merkezinin arama işleminde bizlere iletmiş olduğunuz mail adresinize gelen bilgilendirme mailinde yer alan başvuru evraklarını hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz evrakları vize başvuru merkezi ofisimize şahsen, kurye veya kargo ile ulaştırın.
  4. Adım: Çağrı merkeziyle yapmış olduğunuz görüşmelerde onaylamış olduğunuz randevu saatinde ofisimizde bulunarak, biyometrik verilerinizi de beyan ediniz.
  5. Adım: Vize başvuru merkezinde yer alan temsilcilerimizi arayarak vize başvurunuz hakkındaki son bilgileri öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz sonuçlandıktan sonrada, tek yapacağınız ofisimize gelip pasaportunuzu almak olacaktır.

Belçika Vizesi Ankara Evrakları Hazırlanırken Dikkat Edilecekler

Belçika vize başvuru merkezi Ankara ofisinde yapacağınız vize başvurusu için hazırlanması gereken başvuru evraklarını hazırlarken, icra etmekte olduğunuz meslek grubuna göre bu evrakları hazır etmelisiniz. Çünkü sizlere Belçika ziyaretiniz için verilecek olan Belçika vizesi, bulunduğunuz meslek grubuna göre verilmektedir. Bu sebeple, başvuru merkezi ofisimizle iletişime geçerek mesleğinize göre hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Evrak hazırlama aşaması sırasında hiçbir şekilde eksik veya tamamlanmamış evrakınızın olmaması gerekmektedir. Evraklarınızı ne kadar doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlarsanız, başvuru işlemlerinizin olumlu sonuçlanmasında başrolü oynayacaktır.

Son olarak ise, vize başvuru formundaki istenenleri de doğru bir şekilde vermeniz, sizlerin daha iyi bir vize başvurusu yapmanızı sağlayacaktır.

Belçika Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Belçika vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Belçika vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye