Belçika Vizesi Ankara Vize Merkezi - Schengenvize.net
Belçika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Belçika Vizesi Ankara Vize Merkezi

Ankara’ da Belçika Vizesi Merkezi

Ankara da bulunan Belçika vize ofisimizi ziyaret ederek vize başvuru süreci hakkında gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Belçika vizesi için gerekli belgelerin neler olduğunu Ankara da bulunan ofisimizi ziyaret ederek danışmanlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bu süreçte Belçika’ ya seyahat amacınızı ve mesleki durumunuzu belirterek gerekli belgeleri sunmanız istenmektedir. Belçika vizesine ihtiyacı olan kişilerin öncelikle ülkeye seyahat amacını netleştirmesi gerekmektedir. Çünkü Belçika vize türlerine uygun başvuru ve belgelerin düzenlenmesi gerekmektedir. Bu vize türleri aşağıda yer almaktadır.

  • Belçika Öğrenci Gezi Vize Başvurusu,
  • Belçika Turistik Vize Başvurusu,
  • Belçika Şoför Vizesi Başvurusu,
  • Belçika Ticari Vize Başvurusu,
  • Belçika Erasmus Vize Başvurusu,
  • Belçika Aile ve Arkadaş Ziyaret Vize Başvurusu,
  • Belçika Transit Vize Başvurusu,

Ülkeye hangi amaçla seyahat edeceğinize bağlı yukarıda yer alan vize türlerinden birine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Ankara da bulunan vize ofisimiz konsolosluğun belirtmiş olduğu ek belgeleri isteme yetkisine sahiptir. Bu süreçte gerekli belgeleri doğru tam bir şekilde ofisimize sunmalısınız. Ayrıca vize için gerekli belgeleri tamamlayan kişilerin Belçika konsolosluğuna durumunu belirtecek şekilde bir mektup yazması ve teslim etmesi gerekmektedir.

Belçika Vize Başvurusu İçin Ziyaret Bilgisi

Ankara da hizmet veren vize ofisimize mesai günleri içerisinde gelmeniz gerekmektedir. Bu günler Pazartesi, Cuma ve Cumartesi’ dir. Ayrıca ofisimize gelecek vaktiniz yok ise iletişim adreslerimizden ofisimizi arayarak Belçika vize başvurusu için gerekli bilgileri uzman danışmanlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Belçika Vizesi İçin Ankara’ da Yapılacak Başvuru İçin Duyuru

Belçika vize başvurusunda ülkeye seyahat tarihi arasında yeterli süre olması gerkemektedir. Eğer vize başvurunuzda gecikme yaşarsanız planladığınız günde ülkeye seyahatinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu doğrultuda Belçika vize başvurunuzu en fazla 3 ay öncesinde yapmış olmalısınız. Çünkü bazı oluşan durumlarda vize sürecinin uzaması ya da vize başvurunuzun iptali gibi olumsuz durumların göz önüne alınması sizin için avantaj sağlar. Aynı zamanda konsoloslukların yoğunluğu nedeni ile başvuru yapmadan 1 ay önce randevu alarak belirli günde vize ofisimizi ziyaret etmenizi önermekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×