İsveç Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

İsveç Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, Gaziantep

İsveç Schengen vize merkezimizin Gaziantep şubesinin web sayfasına hoş geldiniz.

Başta Gaziantep olmak üzere ve Gaziantep’in çevre illerinde de yaşayan vatandaşlarımızla birlikte, Türkiye sınırları içerisinde uzun süreli oturum izinleri bulunan yabancı kişilerin İsveç Schengen vize başvuruları, Gaziantep şubemiz aracılığıyla yapılabilmektedir. İsveç Schengen vizesi, ticari, turistik ve arkadaş-akraba-aile ziyareti amaçları üzerinden verilmektedir.

İsveç Schengen vizesi hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için İsveç vize merkezi Gaziantep şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Şubemizle iletişime geçmek için iletişim bilgileri kullanabilirsiniz.

Gaziantep dışında Malatya, Mardin, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin’de ikamet eden vatandaşlarımızda İsveç vize merkezi Gaziantep şubemiz sayesinde vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

İsveç Vize Merkezi Gaziantep Şubesi Aracılığıyla İsveç Schengen Vizesi Nasıl Alınabilmektedir?

İsveç vize başvuru merkezi Gaziantep şubemiz aracılığıyla İsveç Schengen vizesi başvurunuzu kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilmek için, sizlere hazırlamış olduğumuz adımları takip etmeniz önemlidir. İsveç vize merkezimizin Gaziantep şubesinde yer alan temsilcilerimiz sizlere destek olacaktır. İsveç Schengen vizenizin süresi ve onaylanması İsveç Konsolosluğunun yetkisindedir.

  1. Gaziantep vize merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak koşullarınıza ve durumunuza uygun olacak şekilde İsveç Schengen vizesi evraklarını e-mail üzerinden talep edin.
  2. E-mail üzerinden gelen evrak listesindeki belgeleri hazırlayın ve hazırladığınız bu belgeleri bize kargo üzerinden veya kendiniz getirecek şekilde teslim edin.
  3. Vize temsilciniz tarafından alınacak olan randevuya gelirken yanınızda biyometrik verilerinizi de getirin ve onları beyan edin.
  4. İsveç Konsolosluğu tarafından açıklanan vize sonucunuz sonrasında pasaportunuzu teslim alın.

İsveç Schengen Vizesi Nereden Alınır?

İsveç vize başvuru merkezi Gaziantep şubemiz sizlerin adına vize başvurunuzu İsveç Konsolosluğuna yapmaktadır. Yapılacak olan bu başvuru, İsveç Konsolosluğu tarafından belirlenen kriterler ışığında gerçekleşmektedir.

İsveç Schengen vizesi başvurusu yapmak için öncelikle seyahat amacınızı belirleyin. İsveç Schengen vizesi kısa süreli bir vizedir ve en fazla 90 güne kadar verilebilmektedir. İsveç Schengen vizesi için gerekli olan evrakları seyahat amacınıza bağlı olacak şekilde meslek ve kendi koşullarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye