İsveç Vizesi Gaziantep Vize Merkezi - Schengenvize.net
İsveç Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsveç Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapılan her türlü İsveç gezisinde alınması gereken vize başvuru aşamasında, evrak hazırlama, ücret bilgilendirme vs. gibi tüm işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz.

İsveç Vizesi İzmir Vize Merkezi

Vize işlemleri ve istenen İsveç vize evrakları sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor ve başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın da önüne geçiyoruz. 

Schengenvize.net İsveç vizesi Gaziantep vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz.

İsveç vizesi Gaziantep vize merkezi olarak, Gaziantep’in tüm ilçelerine olduğu gibi, Gaziantep’e komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz.

Vize başvurusu için önemli olan evrak hazırlama sürecinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Cevaplanmasını istediğiniz her türlü soru için ve her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir, bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Gaziantep için telefon numarası: 0342 999 36 02

Mail Adresi: [email protected]

İsveç Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

İsveç vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevuyla başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte İsveç evraklarının eksiksiz ve tam olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Bununla birlikte İsveç gezisinde kullanılan Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için İsveç vizeleri sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Isveç Vize Ücreti Ne Kadar?

İsveç vize ücreti yalnızca harç olarak 800 TL’dir. Ancak erken saat randevusu, kurye, fotoğraf, biyometrik tarama, form doldurma gibi hizmetlerden ve konsolosluk hizmetlerinden ekstra ücret alınır.

Isveç İşçi Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Başvurunuzun tamamlanmasının akabinde yaklaşık 5 gün içerisinde başvurunuz çıkacaktır.

Isveç Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Yetkili vize merkezlerinden ve ilgili İsveç Konsolosluğu’ndan aldığınız randevuda vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×