İsveç Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
İsveç Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsveç Vizesi Mersin Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapılan İsveç seyahatinde alınması gereken vize türlerinin başvuru aşamasında, evrak hazırlama, ücret bilgilendirme vs. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz. İsveç vize türlerinde gereken işlemler ve istenen evraklar sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor, başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın önüne geçiyoruz. 

İsveç Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Schengenvize.net İsveç vizesi Mersin vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz.

İsveç vizesi Mersin vize merkezi olarak, Mersin’in tüm ilçelerine olduğu gibi, Mersin’e komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz.

 Vize başvurusu için önemli olan evrak hazırlama işlemlerinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan vize danışmanlarından profesyonel destek alabilirsiniz.

Kafanıza takılan her türlü soru için ve İsveç Turistik ve Ticari vize türlerinde her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

İsveç Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 İsveç vize randevusu kesinlikle vize merkezinden alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka İsveç dış temsilcilikleri ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer Schengen ülkelerine giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan detaylı bilgi alabilir, güncellenmiş İsveç ve Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Isveç E Gitmek İçin Ne Gerekiyor?

İsveç’e gitmek isteyen kişilerin öncelikle seyahati için rezervasyonlarını yapması gerekir. Daha sonra tüm belgeleri ile beraber vize başvurusunda bulunması beklenir.

Isveç Vize Ücreti Ne Kadar?

İsveç vize ücreti 6 – 12 yaş için 400TL, 12 yaşından büyük herkes için 800 TL’dir. 0 – 6 yaş çocuklardan ücret alınmaz.

Isveç’te Daimi Oturum İzni Nasıl Alınır?

İsveç’te en az 3 yıl çalışmış ve 4 yıl boyunca tüm kurallara uygun bir şekilde yaşamış kişiler daimi oturum izni başvurusunda bulunabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×