İsveç Vizesi Mersin Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, Mersin

İsveç Schengen vize merkezimizin Mersin şubesinin web sayfasına hoş geldiniz.

Başta Mersin olmak üzere ve Mersin’in çevre illerinde de yaşayan vatandaşlarımızla birlikte, Türkiye sınırları içerisinde uzun süreli oturum izinleri bulunan yabancı kişilerin İsveç Schengen vize başvuruları, Mersin şubemiz aracılığıyla yapılabilmektedir. İsveç Schengen vizesi, ticari, turistik ve arkadaş/akraba/aile ziyareti amaçları üzerinden verilmektedir.

İsveç Schengen vizesi hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için, İsveç vize merkezi Mersin şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Şubemizle iletişime geçmek için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Mersin dışında ayrıca Malatya, Antalya, Karaman, Adana ve Niğde’de ikamet eden vatandaşlarımızda, İsveç vize merkezi Mersin şubemiz ile vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

İsveç Vize Merkezi Mersin Şubesi Aracılığıyla İsveç Schengen Vizesi Alma Durumu

İsveç vize başvuru merkezi Mersin şubemiz aracılığıyla İsveç Schengen vizesi başvurunuzu kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilmek için, sizlere hazırlamış olduğumuz adımları takip etmeniz önemlidir. İsveç vize merkezimizin Mersin şubesinde yer alan temsilcilerimiz, sizlerin adımları takip ederken, destek olacaktır. İsveç Schengen vizenizin süresi ve onaylanması İsveç Konsolosluğunun yetkisindedir.

  1. Adım: Mersin vize merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak koşullarınıza ve meslek durumunuza uygun olacak şekilde, İsveç Schengen vizesi evraklarınızı e-mail üzerinden talep edin.
  2. Adım: E-mail üzerinden gelen evrak listesindeki belgeleri hazırlayın ve hazırladığınız bu belgeleri bize kargo üzerinden veya kendiniz getirecek şekilde teslim edin.
  3. Adım: Vize temsilciniz tarafından alınacak olan randevuya gelirken yanınızda biyometrik verilerinizi de getirin ve onları beyan edin.
  4. Adım: İsveç Konsolosluğu tarafından açıklanan vize sonucunuz sonrasında pasaportunuzu ister şubemizden, isterseniz de kurye aracılığıyla bize vermiş olduğunuz adres üzerinden teslim alın.

İsveç Schengen Vizesi Nereden Alınabilir?

İsveç vize başvuru merkezi Mersin şubemiz sizlerin adına vize başvurunuzu İsveç Konsolosluğuna yapmaktadır. Yapılacak olan bu başvuru, İsveç Konsolosluğu tarafından belirlenen kriterler ışığında gerçekleşmektedir.

İsveç Schengen vizesi başvurusu yapmak için öncelikle seyahat amacınızı belirlemeniz beklenmektedir. İsveç Schengen vizesi kısa süreli bir vizedir ve en fazla 90 güne kadar verilebilmektedir. İsveç Schengen vizesi için gerekli olan evrakları, seyahat amacınıza bağlı olacak şekilde meslek durumunuz ve kendi koşullarınız çerçevesinde değişiklik gösterebilmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye