İsveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi

İsveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, İstanbul

İsveç vize merkezimizin İstanbul şubesine hoş geldiniz.

İstanbul ve İstanbul’un çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve uzun süreli oturma iznine sahip olan yabancı uyruklu kişiler için İsveç tarafından verilen turistik, aile ve arkadaş ziyareti ve ticari vize çeşitlerini içeren İsveç Schengen vizesi işlemleri vize merkezimizin İstanbul şubesi aracılığıyla gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

İsveç vizesiyle alakalı olarak aklınıza takılan ve diğer merak ettiklerinizle alakalı olarak vize merkezimizin İstanbul şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. Vize merkezimizin İstanbul şubesiyle iletişime geçmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İsveç Vize Merkezi İstanbul Şubesi Aracılığıyla İsveç Vizesi Nasıl Alınır?

Sizler için hazırlamış olduğumuz 4 adımlık rehberi takip ederek İsveç Schengen vizesi başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. İsveç vize başvuru merkezi İstanbul şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvurunuzda merkezimizde bulunan asistan ve temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da, İsveç Schengen vizesiyle alakalı son durumu İsveç Konsolosluğu ve büyükelçiliği yetkilileri vermektedir.

  1. İsveç vize merkezi İstanbul şubesiyle iletişime geçiniz. Şartlarınıza uyacak olan İsveç Schengen vizesi evraklarının listesini e-mail üzerinden talep ediniz.
  2. Bilgi e-mailinde belirtilmiş olan evrakların hazırlamasını tamamladıktan sonra İstanbul şubemize gelerek veya kargo üzerinden evraklarınızı teslim ediniz.
  3. Merkezimizde yer alan temsilcilerimiz aracılığıyla alınan randevunuzda biyometrik verilerinizi beyan ediniz.
  4. Vize sonucunuz açıklandıktan sonra pasaportunuzu şubemizden gelip alabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere ileteceğiniz adres üzerinden kargo ile de gönderim sağlanabilmektedir.

İsveç Vize Başvurusu Detayları

İsveç vize başvuru merkezi İstanbul şubemiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurunuzda dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Öncelikle, İsveç Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için bir seyahat amacınız olmalıdır. Seyahat amacınızı belirledikten sonra ise gerekli olan evrakları hazırlayıp, vize başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

İsveç Schengen vizesi en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. Bu yüzden İsveç vizesi, kısa süreli bir vize türüdür. Kısa süreli bir vize türü olduğundan dolayı da sadece, aile ve arkadaş ziyareti, ticari veya turistik olabilmektedir.

 

Schengenvize.net olarak yapılan her türlü İsveç seyahatinde alınması gereken vize başvuru aşamasında, evrak hazırlama, ücret bilgilendirme vs. gibi tüm işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz. Vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor ve başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın da önüne geçiyoruz. Schengenvize.net İsveç vizesi İstanbul vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz. İsveç vizesi İstanbul vize merkezi olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi, İstanbul’a komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz. Vize başvurusu için önemli olan evrak hazırlama işlemlerinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek alabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soru için ve her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

İsveç Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsveç vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye