İsveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi - Schengenvize.net
İsveç Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapılan her İsveç seyahatinde alınması gereken vize başvuru aşamasında, evrak hazırlama, ücret bilgilendirme vs. gibi tüm işlemlerde profesyonel destek verme amaçlı sizlere hizmet veriyoruz. İsveç vize işlemleri ve istenen evraklar sürekli olarak değişiklik gösterdiği için güncel olarak işlem yapmanızı sağlıyor ve başvuru sürecini kısaltarak, maddi kayıp yaşamanızın da önüne geçiyoruz.

İsveç Vizesi Ankara Vize Merkezi

 Schengenvize.net İsveç vizesi İstanbul vize merkezi olarak, İsveç vizesi alınabilmesi için kolaylık sağlıyor ve hem web sitemizdeki online randevu seçeneği ile hem de tüm Türkiye için olan telefon numaramızla, isterseniz de e-posta yoluyla bizimle iletişime geçme imkanı sağlıyoruz.

İsveç vizesi İstanbul vize merkezi olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi, İstanbul’a komşu olan tüm illere ve ilçelerine de profesyonel olarak destek sağlıyoruz. 

İsveç vize başvurusu için önemli olan evrak düzenleme işlemlerinde ve yazılması gereken başvuru formu ve dilekçelerde de alanında uzman olan danışmanlardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Merak ettiğiniz her türlü soru için ve her konuda detaylı bilgi için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve bizimle istediğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

İsveç Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsveç vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

İsveç vize randevusu mutlaka alınmalı ve vize başvuru sahibi randevu ile başvuru yapmalıdır.

İsveç vize evraklarının eksiksiz olarak sunulması çok önemlidir. Vize başvuru dosyası mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyayla birlikte sunulması gerekmektedir.  İsveç vizesi için gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Vize Nasıl Alınır Isveç?

İstanbul İsveç Başkonsolosluğu’na gerekli evraklarınız ile başvuruda bulunarak vizenizi alabilirsiniz.

Isveç İşçi Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak 5 ila 7 gün içerisinde vize sonucunuz size ulaşacaktır. Araya tatil günlerinin girmesi ve evraklarınız sürede uzama yapabilir.

Isveç Vize Ücreti Ne Kadar?

Kısa süreli tüm vize türleri 65 Euro + hizmet bedeli şeklindedir. Uzun süreli vizelerde ücret değişikliği bulunur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×