İsveç Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, Kahramanmaraş

İsveç vize merkezimizin Kahramanmaraş şubesine hoş geldiniz.

Kahramanmaraş ve Kahramanmaraş’ın çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve uzun süreli oturma iznine sahip olan yabancı uyruklu kişiler için İsveç tarafından verilen turistik, aile/arkadaş ziyareti ve ticari vize çeşitlerini içeren İsveç Schengen vizesi işlemlerinizi, vize merkezimizin Kahramanmaraş şubesi aracılığıyla gerçekleştirme imkânına sahipsiniz.

İsveç vizesiyle alakalı olarak aklınıza takılan ve diğer merak ettiklerinizle alakalı olarak vize merkezimizin Kahramanmaraş şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. Vize merkezimizin Kahramanmaraş şubesiyle iletişime geçmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İsveç Vize Merkezi Kahramanmaraş Üzerinden İsveç Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Sizler için hazırlamış olduğumuz 4 adımlık rehberi takip ederek İsveç Schengen vizesi başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. İsveç vize başvuru merkezi Kahramanmaraş şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvurunuzda merkezimizde bulunan asistan ve temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da, İsveç Schengen vizesiyle alakalı son durumu İsveç Konsolosluğu ve büyükelçiliği yetkilileri vermektedir.

  1. Adım: İsveç vize merkezi Kahramanmaraş şubesiyle iletişime geçiniz. Şartlarınıza uyacak olan İsveç Schengen vizesi evraklarının listesini e-mail üzerinden talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirtilmiş olan evrakların hazırlamasını tamamladıktan sonra Kahramanmaraş şubemize gelerek veya kargo üzerinden evraklarınızı teslim ediniz.
  3. Adım: Merkezimizde yer alan temsilcilerimiz aracılığıyla alınan randevunuzda biyometrik verilerinizi beyan ediniz.
  4. Adım: Vize sonucunuz açıklandıktan sonra pasaportunuzu şubemizden gelip alabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere ileteceğiniz adres üzerinden kargo ile de gönderim sağlanabilmektedir.

İsveç Schengen Vize Başvuru Detayları

İsveç vize başvuru merkezi Kahramanmaraş şubemiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurunuzda dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Öncelikle, İsveç Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için bir seyahat amacınız olmalıdır. Seyahat amacınızı belirledikten sonra ise gerekli olan evrakları hazırlayıp, vize başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

İsveç Schengen vizesi en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. Bu yüzden İsveç vizesi, kısa süreli bir vize türüdür. Kısa süreli bir vize türü olduğundan dolayı da sadece, aile/arkadaş ziyareti, ticari veya turistik olabilmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye