Hollanda Vizesi İzmir Vize Merkezi

Hollanda Vize Merkezi, İzmir

Hollanda Vize Merkezi, İzmir ili içerisinde ikamet eden ve kısa süreli bir Hollanda Schengen vizesi için müracaatta bulunmak isteyen kişilere gerekli bütün destek ve hizmeti sağlayan aracı bir kurumdur. Bunun yanı sıra sadece İzmir ili içerisinde ikamet eden değil, aynı zamanda İzmir ili ve çevresinde oturan kişiler de Hollanda Schengen vize başvurusu için İzmir merkezine gelebilmektedir.

Hollanda İzmir Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Hollanda Schengen vizesi için İzmir merkezinden yapılan başvuruların sonuçlanma süresi, ortalama olarak 4 ila 5 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak, başvuruda bulunacak olan kişinin de bilmesi gerekir ki, yoğunluk ve her iki ülkenin de resmî tatillerine denk gelecek olan başvurular 4 ila 5 iş günü süresini geçmektedir. Bu nedenle başvuruda bulunmak isteyen kişiler bu ayrıntıları gözden kaçırmaması gerekmektedir.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? – İzmir

Hollanda Schengen vizesi için gerekli olan tüm belgelerin en başında yer alan belge, başvuruda bulunacak olan kişinin faal gösterecek olduğu pasaporttur. Pasaportun, Hollanda seyahati için geçerlilik tarihlerine uygun olması, bunun yanı sıra yıpranmış ve deforme olmaması gerekmektedir.

Diğer evraklar ise, kişinin doldurup ayrıca imzalaması gereken Hollanda vize başvuru formudur. Bu başvuru formu, konsolosluğun ya da büyükelçiliğin başvuru sahibini iyi tanıması amacı ile beyan edilmesi gerekmektedir ve istenmektedir. Bu nedenle, kişinin başvuru formu içerisine seyahat nedeninin net bir şekilde belirterek, aynı zamanda Hollanda seyahatinin tarihlerini, kimlik bilgilerini net ve doğru bir şekilde yetkili mercilere ibraz etmesi gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen kişi, Hollanda ülkesinin sınırları içerisinde gerçekleştirmek istediği seyahati net ve doğru bir şekilde belirtmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise, başvuruda bulunacak olan kişinin yetkili makamların talep etmiş olduğu evraklar içerisinde seyahat nedenine göre değişimlerin bulunmasıdır. Bu nedenle, her talep edilen evrak başvuru sahibinin yapmak istediği seyahat nedenine göre farklılıklar sergilemektedir.

Hollanda Vizesinden Kimler Muaf? – İzmir

Hollanda Schengen vizesinden, 90 güne kadar seyahat edecek olan ve bu süreyi aşmamak kaydı ile Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri vize başvurusundan muaftır.

 

Hollanda Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Hollanda vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Hollanda vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye