Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi İzmir Vize Merkezi

İzmir’ de Hollanda Vizesi Merkezi

Hollanda’ ya seyahat edecek kişiler İzmir de bulunan vize ofisimizi ziyaret ederek başvurusunu gerçekleştirmesi mümkündür.

Hollanda’ya seyahat amacınıza bağlı olarak Hollanda vizesi başvurusunu yapması gerekmektedir. Ofisimizde hizmet veren danışmanlarımız aracılığı ile vize süreci hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Vize başvuru sürecinde planladığınız seyahate tarihinden 3 ay önce ofisimize gelerek başvuru talebinde bulunmalısınız. Uzman danışmanlarımız Hollanda vizesi için istenilen belgelerin listesini sizlere vererek tam ve doğru bir şekilde düzenlemeniz gerekecektir.

Vize türüne göre seyahat amacınızı belirlemiş olmalısınız. Örneğin; Hollanda’ ya iş nedeni ile seyahat etmeyi planlıyorsanız ticari vize için başvuru yapmanız gerekecektir. Eğer seyahat amacınıza göre hangi vize türüne başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız ofisimizin iletişim adreslerinden arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Hollanda’ ya Seyahat Tarihlerinizi Netleştirmelisiniz!

Hollanda’ ya gitmek için hangi tarihler de seyahat edeceğinizi netleştirmeniz gerekmektedir. İzmir de bulunan ofisimize sunacağınız belgelerde seyahat tarihiniz hakkında bilgiye yer vermelisiniz. Aynı zamanda Hollanda konsolosluğuna vize başvurunuz hakkında dilekçe yazarak seyahat tarihinizi belirtmeniz istenmektedir.

Hollanda Vize Türleri Nelerdir?

Hollanda’ ya seyahat amacınıza göre vize başvurusu yapmalısınız. Bu vize türleri;

  • Ticari vizesi,
  • Öğrenim vizesi,
  • Erasmus vizesi,
  • Şoför vizesi,
  • Aile ve arkadaş ziyareti vizesi,
  • Transit vizesi,
  • Turistik vizesi,

Yukarıda yer alan vize türlerine göre seyahat amacınızı netleştirebilirsiniz. Ayrıca seyahat amacınıza uygun hangi vizeye başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız İzmir de hizmet veren Hollanda vizesi ofisimizi ziyaret edebilir veya arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Başvuru Belgelerinizin Tam Olması Gerekiyor!

Hollanda vizesi alacak kişilerin gerekli belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde ofisimize sunması gerekmektedir. Yanlış veya eksik sunulan belgeler de başvuru süreci uzayabilir Normalde ön görülen süre 7 ile 15 gün’ dür. Ancak olumsuzluklar nedeni ile bu ön görülen süre uzayabilir. Dolayısı ile seyahat tarihinizden 3 ay önce gelerek Hollanda vizesi için başvuru yapmanızı önermekteyiz. Aynı zamanda konsoloslukların yoğun olması nedeni ile sunacağınız belgeleri en az 1 ay öncesinden teslim etmiş olmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×