Hollanda Vizesi: Konya Vize Merkezi - Schengenvize.net
Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi: Konya Vize Merkezi

Hollanda Vizesi Konya Vize Merkezi Başvuru

Konya’ da Hollanda Vizesi Merkezi

Hollanda vizesine ihtiyacı olan kişilerin Konya’da hizmet veren vize ofisimizi ziyaret ederek başvuru yapması mümkündür.

Hollanda vizesi Konya‘ da hizmet veren ofisimiz ile başvurunuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız konu ilgili sizleri bilgilendirerek gerekli belgeleri sunmanızı talep etmektedir. Hollanda’ ya seyahat sebebinize göre vize başvurusunu gerçekleştirmeniz gerekecektir. Ayrıca seyahatiniz için hangi vize türüne başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız uzman danışmanlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Vize başvurusu için sizden istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde ofisimize iletmeniz gerekir. Konya da Hollanda vizesi hizmeti sunan ofisimize hem Türkiye hem de Dünya vatandaşları vize başvurusu için talep oluşturabilir. Ofisimizde sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde Hollanda vizesine sahip olabileceksiniz.

Otel ve Uçak Rezervasyonlarını Yaptırmalısınız!

Hollanda Vizesi: Konya Vize Merkezi
Hollanda Vizesi: Konya Vize Merkezi

Hollanda vizesi için otel ve uçak rezervasyon bilgilerinizi ek belge olarak ofisimize sunmalısınız. Aynı zamanda bu belgeleri kargo şirketi ile de göndermeniz mümkündür.

Vize başvurusu için isim ve soy isminizin yazılı olduğu rezervasyon kanıt belgelerini diğer belgeler ile zamanında teslim etmelisiniz. İstisnai bir durum olarak Hollanda konsolosluğu seyahat etmeden önce otel ve uçak bileti ücretlerini ödemenizi talep edebilir. Ancak bu çok nadir bir olgudur.

Hollanda Yetkilileri Biyometrik Verilerinizi Yeniden Beyan Etmenizi İsteyebilir!

Hollanda’ ya seyahat edecek kişilerin vize kuralları gereği biyometrik verilerini sunması gerekir. Daha önce herhangi bir ülke için biyometrik parmak izi vermediyseniz bir kereye mahsus olacak şekilde Hollanda konsolosluğuna giderek beyan etmeniz gerekebilir.

Bazen Hollanda’ ya önceden seyahat etmiş ve biyometrik verilerinizi vermiş olsanız bile yeniden istenmesi mümkündür.  Bu gibi durumlar karşımıza nadiren çıkmaktadır.

Genellikle parmak izi beyanının birtakım sebepler ile okumamasıyla ilgilidir. Eğer biyometrik bilgilerinizi yeniden beyan etmeniz söylenir ise zorunlu olarak yapmanız gereken bir işlem olduğunu bilmelisiniz.

Hollanda Vize İşlemleri Ne Kadar Sürüyor?

Konya ‘da yapacağınız Hollanda vizesi işlemleri öngörüye göre 7-15 gün arasında sonuçlanıyor. Ancak bazı etkenlerden dolayı bu sürecin uzaması söz konusu olabilir. Yabancı pasaportu ile başvuru yapan kişiler için bu süre daha da uzun sürebilir. Bu nedenle seyahat tarihinizden en az 3 önce vize ofisimize gelerek başvuru yapmanızı önermekteyiz.

Hollanda Türkiye'ye Vize Veriyor Mu?

Türkiye’den Hollanda’ya seyahat düzenleyecek kişiler eğer umuma mahsus pasaporta sahipse mutlaka vize alması gerekir. Hizmet, diplomatik ve hususi pasaportu olan kişilerin 180 günde 90 gün hakkı bulunuyor.

Hollanda Vize İçin Ne Kadar Para Gerekli?

Banka hesabınızda 1 – 2 günlük geziniz için dahi en az 3000 TL bakiyeniz bulunmalıdır.

Hollanda Vizesi Ne Kadar 2021?

Hollanda kısa süreli turist, ticari ve gemici vizeleri 60 Euro, şoför vizesi 140 Euro’dur.

Hollanda Vizesi Konya Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×