Hollanda Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Hollanda Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Hollanda Vize Merkezi, İstanbul

Hollanda Vize Merkezi, İstanbul ili sınırları içerisinde ikamet eden ve aynı zamanda Hollanda Schengen vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara profesyonelce bir hizmet ve destek sağlayan aracı kurumdur. Bunun yanı sıra sadece İstanbul sınırları içerisinde ikamet eden kişiler değil, aynı zamanda İstanbul ili çevresinde ikamet eden kişiler de sadece Hollanda Schengen vizesi değil, tüm Schengen vize başvuruları için İstanbul vize başvuru merkezini ziyaret edebilmektedir.

Hollanda Schengen Vizesi Adımları – İstanbul Vize Başvuru Merkezi

İlk adım olarak Hollanda Schengen vizesi başvurusu yapacak olan kişi, ilk adım olarak İstanbul vize başvuru merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Ardından başvuru merkezinde göre yapan yetkililer, başvuruda bulunmak isteyen kişinin e-mail adresine en güncel Schengen vize evrak listesini iletecektir.

Daha sonra, başvuruda bulunmak isteyen kişi e-maili içerisindeki tüm güncel evrak listesini talep edilen şartlar altında hazırlayarak kargo/kurye ya da şahsen vize başvuru merkezine gelerek teslim etmesi gerekmektedir. Ardından, vize başvuru merkezi başvuruda bulunacak olan kişiye en uygun randevuyu vermektedir. Akabinde, başvuruda bulunacak olan kişi randevu günü ve saati içerisinde Schengen prosedürü ge VIS gereğince, biyometrik bilgilerini yetkili konsolosluk makamına beyan etmek üzere (parmak izi) vize başvuru merkezine gelmesi gerekmektedir.

Tüm bu belirtilen adımlar teker teker yerine getirildiği takdirde, başvuru sahibinin vize onayı alma ihtimali oldukça yüksek olacaktır. Son adım olarak vize başvuru sahibi vize onay süreci hakkında gerekli olan tüm bilgiye İstanbul Hollanda Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile öğrenerek pasaportunu teslim almaya bizzat merkeze gitmesi gerekmektedir.

Hollanda Vize İstanbul Başvuruları Adına Randevu Gerekli Mi?

Hollanda Schengen vizesi başvurusunda bulunacak olan kişiler, merkeze başvuru amacı ile gitmeden önce kesinlikle yetkililer tarafından randevu talep etmesi gerekmektedir. Schengen vizesi adına yapılacak olan başvuruları için randevu zorunlu kılınmıştır. İstanbul Vize Merkezi, başvuruda bulunmak isteyen kişi adına en uygun vize randevu tarihini alabilmektedir. Başvuruda bulunacak olan kişi, seyahat tarihlerini ve önceliklerini merkez yetkilileri ile paylaşarak sorunsuz bir şekilde randevu alabilmektedir.

 

Hollanda Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Hollanda vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Hollanda vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye