Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi - Schengenvize.net
Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi

Hollanda Vize Başvurusu Ankara Vize Merkezleri

Ankara’ da Hollanda Vizesi Merkezi

Ankara da bulunan Hollanda vizesi ofisimizde siz değerli müşterilerimize sorunsuz vize hizmeti vermekteyiz.

Hollanda Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Hollanda vizesi için başvuru yapmadan önce Ankara da bulunan vize ofisimizi ziyaret ederek hangi belgeleri sunmanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Aynı zamanda mesleki durumunuzu ve ülkeye seyahat amacını belirten bir dilekçe yazarak gerekli belgeler ile sunmanız gerekmektedir.

Hollanda vizesine ihtiyacı olan kişilerin seyahat amacına yönelik vize türüne başvuru yapması gerekmektedir. Aynı zamanda seyahat amacına bağlı olarak hangi vize türüne başvuru yapacağını bilmeyen kişiler Ankara da hizmet veren vize ofisimizi ziyaret edebilir.

Hollanda Vizesi Türleri Nelerdir?

Hollanda vizesine ihtiyacınızın olup olmadığı uyruğunuz, seyahat edeceğiniz bölge ve kalma sürenize bağlıdır. Hollanda vize türleri 4 çeşittir.

 • Uzun süreli vize, ülkede 90 günden fazla kalacak kişilerin alması gerekmektedir.
 • Kısa süreli vize, ülke de en fazla 90 gün kalmanıza izin verilmektedir.
 • Havaalanı transit vizesi, Hollanda havaalanından başka bir uçuşa transfer yapacak kişilerin alması gereken vize türüdür.
 • Karayip vizesi, Hollanda Krallığına bağlı Karayip’ e seyahat etmeyi planlıyorsanız bu vize türünü almanız gerekmektedir.
Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi
Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi

Aynı zamanda Hollanda da ailesini veya arkadaşını görmek için ziyaret edecek kişilerin vize türüne bağlı olarak başvuru yapması gerekmektedir. Bu vize türleri;

 • Turistik vize başvurusu
 • Ticari vize başvurusu
 • Aile ve arkadaş ziyaret vize başvurusu
 • Transit geçiş vize başvurusu
 • Şoför vize başvurusu
 • Erasmus vize başvurusu
 • Öğrenci vize başvurusu
Hollanda vizesi için gerekli belgeleri düzenleyerek vize ofisimize zamanında sunmalısınız. Herhangi bir gecikmenin yaşanması sizin için dezavantaj olabilir.

Hollanda Seyahat Tarihlerinizi Netleştirmelisiniz!

Hollanda’ ya seyahat edecek kişilerin ne zaman gideceği konusunda tarihi netleştirmiş olması gerekmektedir. Çünkü belirlemiş olduğunuz tarihe göre belgeleri düzenlemeniz gerekecektir. Bu nedenle ülkeye seyahat planı yaparken tarihi netleştirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Hollanda vize başvurusu için vize ofisimize teslim edeceğiniz başvuru belgelerinizi’ nde belirttiğiniz seyahat tarihi net olmalıdır. Bunun için Hollanda konsolosluğu’ na hitaben yazacağınız dilekçe de belirlemiş olduğunuz tarihinin otel ve uçak bileti rezervasyonu ile aynı olması şarttır. Eğer vize başvurunuz seyahatinizden önce sonuçlanırsa yine de seyahat edeceğiniz tarihi beklemeniz gerekecektir.

Hollanda Vizesi İçin Bankada Ne Kadar Para Olmalı?

Hollanda vizesi için bankanızda bulundurmanız gereken para miktarı her bir gün için yaklaşık 1000 – 1500 TL şeklinde olmalıdır.

Hollanda Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Hollanda vize başvurularınızı randevu alarak doğrudan Ankara Hollanda Büyükelçiliği’ne yapabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvurusu Ne Zaman Açılacak?

Hollanda vize başvurunuzu büyükelçiliğin çalışma saatleri olan 09:00 – 17:00 saatleri arasında yapabilirsiniz. Büyükelçiliğin hafta sonları ve bayramlarda kapalı olduğunu unutmamalısınız.

Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×