Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi

Hollanda Vizesi Ankara Vize Merkezi

Hollanda Vize Merkezi, Ankara

Hollanda Vize Merkezi, Ankara şehrinde oturan ve Hollanda ülkesi için vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere gerekli tüm destek ve hizmet sağlayan aracı bir yetkili kurumdur. Ayrıca sadece Ankara ilinde ikamet eden başvuru sahipleri değil, aynı zamanda Ankara ilinin çevresinde ikamet eden illerdeki Hollanda vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere de destek ve hizmet sağlamaktadır.

Hollanda Vize Merkezi, tüm uzman vize merkezi yetkilileri başvuruda bulunacak olan kişiye gerekli tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile konsolosluk ya da büyükelçilik arasında aracılık niteliğine sahip bir kurumdur. Ancak, bilinmesi gereken bir diğer konu ise şudur; vize merkezleri sadece kısa süreli (C tipi) Schengen ya da Schengen’e dahil olmayan, ancak kısa süreli seyahatler gerçekleştirmek amacı ile hizmet vermektedir.

Hollanda Vize Merkezi Ankara’dan Nasıl Alınır?

Hollanda ülkesi Schengen kapsamı içerisinde bulunan ve Schengen prosedürüne bağlı olarak vize veren 26 ülkeden sadece bir tanesidir. Ankara ilinden yapılacak olan Hollanda vizesi için, yetkililer başvuruda bulunmak isteyen kişinin güncel e-mail adresine hazırlaması gereken evrakları göndermektedir. Bu bilgi sayesinde başvuruda bulunmak isteyen kişi eksiksiz ve tutarlı olacak bir şekilde gerekli tüm talep edilen evrakları hazırlaması gerekmektedir.

Daha sonra ise, hazırlanan tüm evraklar kargo/kurye ya da kişinin bizzat teslim etmesi ile merkeze teslimi yapılmalıdır. Ardından başvuruda bulunan kişi vize süreci ile ilgili merkezden bilgi alarak akabinde de pasaportunu teslim alması için vize merkezine gitmesi gerekmektedir.

Ancak belirtilmesi gereken bir nokta vardır ki, hazırlanması gereken evrakların merkeze teslim edilmesinden daha sonra, başvuruda bulunmak isteyen kişi biyometrik bilgilerini beyan etmek için vize merkezine bizzat gitmesi mecburidir. VIS prosedürü gereğince, Schengen vizesine başvuruda bulunmak isteyen kişiler vize merkezine giderek talep edilen ve zorunlu olan parmak izi beyanında bulunmaları gerekmektedir.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Ankara

Hollanda Schengen vizesi için başvuruda bulunmak isteyen kişiler, seyahat nedeni doğrultusunda vize başvuru evraklarını hazırlaması gerekmektedir. Ancak en önemli evrak pasaporttur. Kişinin pasaportunun geçerli olması gerekmektedir.

 

Hollanda Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Hollanda vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Hollanda vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.




0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye