Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep’ te Hollanda Vizesi Merkezi

Gaziantep de hizmet veren Hollanda vizesi ofisimizi ihtiyacı nız olduğunuz da tercih edebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız vize başvuru sürecinde sizler ile yakından ilgilenecektir.

Hollanda vizesi Gaziantep başvuruları esnasında seyahat amacınız ve mesleki durumunuza göre vize başvurunuz için gerekli belgeleri düzenlemeniz gerekmektedir. Hollanda vizesi için sitemizin vize bölümünü ve vize başvuru formunu inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden vize başvurusu yapan kişiler vize işlem takip formu sayesinde vizesi hakkında tüm durumları takip edebilir.

Hollanda vizesinde başvurunuzun kabul edilmesi için gerekli koşulları sağlıyor olmalısınız. Bunun için vize başvuru belgelerinizin tam olması önemlidir. Eğer tamamlamadığınız belgeler var ise nedenini bildirerek ek belgeler sunmanız gerekebilir. Bu konu hakkında iletişim adreslerimizden danışmanlarımız ile görüşme yaparak hangi ek belgeleri sunmanız bilgisini alabilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Başvuru Sürenizin Yeterli Olup Olmadığını Kontrol Edin!

Hollanda vizesi için 3 ay öncesinden ofisimize gelerek vize başvuru işlemini başlatmanız gerekmektedir. Gaziantep vize ofisi olarak Hollanda vizesi için başvuru yapacak kişilerin Hollanda konsolosluğu’ nun tatil günleri ve yoğunluğu nedeni ile en az 1 ay öncesinden başvuru yapmasını önermekteyiz.

Seyahat Amacınıza Göre Vize Türü Seçmelisiniz!

Hollanda vizesi için başvuru yapmadan önce neden seyahat edeceğinizi belirlemelisiniz. Ardından vize türüne göre gerekli belgeleri vize ofisimize sunmanız gerekmektedir.

Hollanda’ ya seyahat edeceğiniz nedene bağlı vize türüne başvuru yapmalısınız. Bu vize başvuru türleri;

  • Şoför vizesi,
  • Erasmus vizesi,
  • Öğrenim vizesi,
  • Öğrenci vizesi,
  • Turistik vizesi,
  • Ticari vizesi,
  • Aile ya da arkadaş ziyaret vizesi,
  • Transit geçiş vizesi,

Otel ve Uçak Rezervasyonları İle Hollanda Vize Başvurunuzu Gerçekleştirin!

Hollanda vizesi için otel veya uçak bileti satın almış bir şekilde başvuru yapmamalısınız. Bunun yerine adınıza ayrılmış otel ve uçak rezervasyon kanıtını sunmanız gerekecektir. Ofisimiz, otel ya da uçak biletinin satın alınmış olması nedeni ile hiçbir sorunluluğu kabul etmemektedir. Sadece çok istisnai durumda konsolosluk tarafından otel ya da uçak biletini satın almanız söylenebilir. Bu durum sadece konsolosluk tarafından belirlenen kişilere yönelik açıklamadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×