Hollanda Vizesi: Bursa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi: Bursa Vize Merkezi

Bursa’ da Hollanda Vizesi Merkezi

Hollanda vizesine ihtiyacı olan kişiler Bursa da hizmet veren vize ofisimizi ziyaret ederek başvuru talebinde bulunabilir.

Hollanda vizesi için başvuru yapması gereken kişiler Bursa da hizmet veren ofisimizden işlemlerini gerçekleştirebilir. Uzman danışmanlarımız vize süreci hakkında gerekli bilgileri ve istenilen belgeleri sizlere detaylı bir şekilde anlatmaktadır. Ülkeye seyahat amacınıza bağlı olarak vize türüne başvurunuzu gerçekleştirmeniz istenmektedir. Ancak seyahat amacınız konusunda hangi vize türüne başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız vize ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Vize Türleri Nelerdir?

Hollanda’ ya seyahat amacınıza göre aşağıdaki vize türlerinden birine başvuru yapmanız gerekecektir.

  • Şoför vizesi,
  • Aile ve arkadaş ziyareti vizesi,
  • Turistik vizesi,
  • Öğrenci vizesi,
  • Erasus vizesi,
  • Ticari vizesi,
  • Transit vizesi,

Hollanda’ ya Seyahat Tarihlerinizi Belirleyin!

Hollanda ya seyahat etmek isteyen kişilerin seyahat tarihini sunacağı belgelerde belirtmesi gerekmektedir. Ofisimize gerekli belgeler ile gelerek vize başvurusunu oluşturabilirsiniz. Ancak seyahat tarihinizi belirten ve vize başvuru seyahatiniz hakkında tüm bilgileri içeren bir dilekçe yazarak Hollanda konsolosluğuna iletmeniz gerekmektedir. Yetkili kişilerin seyahat tarihinizi bilmesi gerekmektedir. Ayrıca eksik ya da hatalı sunulan belgeler de vizeniz reddedilebilir.

Vizenizin reddedildiğini öğrendiyseniz konsolosluk tarafından size neden reddedildiğine dair bir açıklama mektubu gelecektir. Bu mektupta işaretli seçeneklerde vizenizin neden reddedildiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vize İşleminiz Devam Ederken Hollanda Konsolosluğundan Aranabilirsiniz!

Vize işleminizi devam ederken Hollanda konsolosluğundan aranabilirsiniz. Bu bilgiyi Bursa da hizmet aldığınız vize ofisimize arayarak ya da mail yolu ile bilgilendirmelisiniz. Konsolosluklar vize başvuru sürecinde bilgilerinizi teyit etmek için aramaktadır. Bu nedenle ofisimize bildirmenizde fayda var. Bu tür durumlarda konsolosluk ile aranızda geçen görüşmeleri ofisimiz yetkililerine bildirmelisiniz.

 

Hollanda vizesi İçin Önemli Unsurlar

Hollanda vizesine ihtiyacı olan kişilerin bu unsurları bilmesi gerekir. Öncelikle vize sürenizin yeterli olduğundan emin olmalısınız. Bazı durumlarda vize başvuru süreci uzadığı için planladığınız tarihte seyahat etmeniz mümkün olmayabilir. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihinden en az 3 öncesinde vize ofisimize gelerek başvurusu yapmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yeğenimizin düğün merasimi için ailece 12 günlüğüne Hollanda’ya gitmek istiyoruz ben vergi mükellefi esnafım eşim ev hanımı iki çocuğumuz öğrenci vize başvurusu na açıklama olarak düğün için diye belirtip düğünün yapılacağı salon tarih vs yi de belirtsek vize kabulü için faydalı olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×