İsveç Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

İsveç Vize Merkezi, Şanlıurfa

Vize merkezimizin Şanlıurfa ofisine hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, İsveç Schengen vizesine Şanlıurfa üzerinden başvuru işlemi gerçekleştirmekte olan kişiler için hazır hale getirilmiştir.

İsveç Schengen vizesini kolay, sorunsuz ve güvenilir yollar üzerinden alabilmeniz için vize merkezimizin Şanlıurfa şubesinin internet sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanıp, vize merkezi Şanlıurfa şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtikten sonra İsveç Schengen vizenizi alabilmeniz için gerekli olan koşulları temsilcilerimizle görüşüp, öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımız dışında aynı zamanda Mardin, Gaziantep, Kilis, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır ve Elazığ illerimizde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızda vize merkezimizin Şanlıurfa şubesi aracılığıyla İsveç Schengen vize başvurusu yapabilme imkanına sahiptirler.

İsveç Schengen vizesiyle alakalı olarak daha detaylı bir şekilde bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak, ister telefonla, isterseniz de e-mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İsveç Schengen Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

İsveç vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisimiz aracılığıyla İsveç Schengen vize başvurusunda bulunacak olan kişiler, aşağıda vermiş olduğumuz adımları takip ederek vize merkezimiz danışmanlığında İsveç vizelerini daha kolay bir şekilde alabileceklerdir.

  1. Adım: İsveç vize merkezimizin Şanlıurfa şubesini arayarak vize başvuru evraklarının yer aldığı bilgi mailini talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirtmiş olduğumuz başvuru evraklarınızı hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırladığınız İsveç Schengen vize başvuru evraklarınızı Şanlıurfa ofisimize ister şahsen, isterseniz de kurye aracılığıyla teslim ediniz.
  4. Adım: Tarafınıza bildirilen ve onayladığınız randevu gün ve saatinde, biyometrik verilerinizi beyan ediniz.
  5. Adım: Şanlıurfa ofisimizdeki temsilcileri arayarak, vize başvurunuz hakkındaki son durumu öğrenin ve pasaportunuzu ofisimizden teslim alınız.

İsveç Schengen Vizesi Başvuru Belgeleri

İsveç vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisimiz üzerinden yapacağınız ve hazırlayacağınız evraklarda, en çok dikkat etmeniz gereken durum, hazırlanacak evrakların mesleki durumunuz ve İsveç seyahat amacınıza yönelik olması gerekliliğidir. Evrakları hazırlamaya geçmeden önce seyahat amacınızı belirlemeli ve bu amaca uyacak vize türünü seçmelisiniz. Çünkü her vize türünün kendine özel bir evrak listesi bulunmaktadır. İsveç’e yapılacak olan kısa süreli seyahatlerde aile/arkadaş/akraba ziyareti, turistik veya ticari vize türlerinden birine başvuru yapılabilmektedir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye