Hollanda Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Hollanda Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Hollanda Vize Merkezi, Kahramanmaraş şehrinde ikamet eden başvuru sahipleri için gerekli olan tüm desteği ve hizmeti en doğru şekilde sağlamaktadır. Daha önceden Kahramanmaraş ili içerisinde ikamet eden ve vize başvurusunda bulunmak için Gaziantep iline yolculuk yapan başvuru sahipleri için artık Gaziantep’e gitmelerine gerek kalmamıştır.

Kahramanmaraş ili içerisinde açılan vize başvuru merkezi ile Kahramanmaraş ili içerisinde ikamet eden kişiler iletişime geçerek Hollanda Schengen vize süreçlerini resmen başlatabilmektedir. Ayrıca sadece Kahramanmaraş ili içerisinde ikamet eden değil, Kahramanmaraş iline yakın olan her illerde ikamet eden ve başvuruda bulunmak isteyen kişiler de yetkili vize uzmanları ile iletişime geçerek Hollanda Schengen vizesine başvuruda bulunabilmektedir. Sadece Hollanda ülkesi için değil, diğer tüm Schengen vize başvuruları için de hizmet sağlamakta olan aracı bir kurumdur.

Hollanda Vize Başvuru Merkezi Kahramanmaraş Çalışma Saatleri

Hollanda vize başvuru merkezi Kahramanmaraş çalışma saatleri, hafta içleri 08.30 ve akşam 18.00 saatleri kapsamı içerisinde hizmet vermektedir. Ayrıca hafta sonları ise sadece cumartesi günü olmak üzere 10.00 ve 14.00 saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Hollanda Vizesi Kimler İçin Gereklidir? – Kahramanmaraş

Hollanda Schengen vizesi, sadece Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip olan kişilerin 90 günü kapsayan seyahatleri doğrultusunda gereklidir. Ancak, Bordo pasaport harici olan diğer Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaporta sahip olan kişiler ise, 90 günü geçmemek koşulu ile yapacak oldukları seyahatler için Hollanda Schengen vizesinden muaf tutulmaktadırlar. Ayrıca sadece vize başvurusundan değil, vize harç ücretinden de muaf tutulmaktadırlar.

Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir? – Kahramanmaraş

Hollanda Schengen vize başvurusu için gerekli evraklar şu şekilde talep edilmektedir;

·         Pasaport

·         Kimlik Belgesi

·         Hollanda Vize Başvuru Formu

·         Hollanda Vize Talep Dilekçesi

·         Finansal Dokumanlar

·         Seyahat Sağlık Sigortası

·         Rezervasyon Bilgileri (Uçak, otel vb.)

·         2 Adet Biyometrik Fotoğraf

·         Öğrenci Belgesi

·         Davetiye

·         Maaş Bordrosu

 

Hollanda Vize Başvurusunun Sonuçlanma Süresi – Kahramanmaraş

Hollanda Schengen vizesinin sonuçlanma süresi, başvuruda bulunacak olan kişinin seyahat nedenine nazaran talep ettiği vize türüne göre değişkenlikler göstermektedir. Ortalama olarak 4 ila 5 iş günü.

 

 

Hollanda Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Hollanda vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Hollanda vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye