TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu - Schengenvize.net
İngiltere Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu

TLS Contact İngiltere Vize Başvuru İşlemleri

İngiltere vize başvuru işlemleri TLS Contact aracılığı ile yürütülmektedir. İngiltere Konsolosluğuna vize işlemleri sürecinde aracılık yapan TLS Contact ile tüm İngiltere vize başvuru işlemleri için yetkili bir mercidir. Vize merkezleri İngiltere vize başvuru sürecinde sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vize sürecinin işleyişi ve İngiltere vizesi için gerekli olan belgeler hakkında detaylı tüm bilgileri Vize merkez aracılığı ile elde edebilirsiniz.

BLS Spain Ankara -Gaziantep Vize

İngiltere Vizesi İçin Başvuru

İngiltere Vizesi İçin Başvuruİngiltere’ye hangi amaçla seyahat planlıyor olursanız olun Türk vatandaşları için vize uygulaması mevcuttur. İngiltere vizesi için başvuru yapmadan önce vize türünüzü doğru belirlemeniz çok önemlidir. Zira İngiltere de çok çeşitli vize türleri bulunmaktadır. Her bir vize türü için vize verilecek süre, İngiltere vizesi için istenen koşullar ve hazırlanması gereken belgeler farklılık göstermektedir.

İngiltere vizesi için başvuru yapmadan önce size en yakın vize merkezi temsilcisi ile iletişime geçmek vize sürecinizi hızlandıracağı gibi İngiltere vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasında etkisi de büyük olacaktır. Vize merkezi aracılığı ile doğru vize türünün belirlenmesi, İngiltere vizesi için istenen belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması ve TLS Contact vize başvuru randevusunun oluşturulmasında mutlaka faydası olmaktadır.

İngiltere vizesi en kolay şekilde nasıl alınır; >> schengenvize.net/ingiltere-vize bağlantısın’dan yeni yılda hazırlanan kesin kılavuza ulaşabilirsiniz.

TLS Contact ile İngiltere Vize Başvurusu

TLS Contact ile İngiltere Vize BaşvurusuTLS Contact aracılığı ile sadece kısa süreli vize başvuruları değil çalışma izni, göçmenlik işlemleri ve İngiltere vatandaşlığı gibi çok kapsamlı başvurularda yapılabilmektedir.

TLS Contact ofisleri İzmir, İstanbul, Ankara dışında Bursa, Antalya, Adana ve Gaziantep illerinde yer almaktadır. Bu illerde yer alan TLS Contact ofislerine öncelikle randevu alarak şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi Online olarak İngiltere vize başvurusu yapmanız mümkündür.
TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu
TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere vize başvurularında çok detaylı vize türleri yer almaktadır. Bu konuda tüm detaylı bilgilendirme TLS Contact sitesinde yer almaktadır. Dilerseniz vize merkezi aracılığı ile size en uygun İngiltere vize türünü öğrenebilirsiniz.

İngiltere seyahat amacınıza uygun vize türünü belirledikten sonra TLS Contact üzerinden üye hesabı oluşturarak randevu almanız gerekmektedir. Randevu tarihinde tüm evraklarınızın hazır olması istenmektedir. Randevunuza gidemediğiniz ya da geç kaldığınız takdirde yeniden randevu almanız gereklidir.

TLS Contact ofisine randevu tarihinde ve saatinde ulaştığınızda evraklarınızı teslim ederek başvuru işlemini başlatabilirsiniz. Bu aşamada teslim ettiğiniz evraklar incelenecek, fotoğraf, parmak izi gibi biometrik verileriniz sisteme kayıt edilecektir. Daha önce İngiltere vize başvurunuz oldu ise biometrik veri kaydetme işlemi tekrardan yapılmamaktadır.

TLC Contact vize merkezi tarafından alınan İngiltere vize başvuruları UKVI sistemine giriş yapılmaktadır. UKVI de yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda size İngiltere vizesi verilip verilmeyeceğine dair karar çıkacaktır. İngiltere vize başvurularını değerlendirme ve karar verme mercii TLS Contact olmayıp UKVI yani Birleşik Krallık Vize ve Göç Dairesidir.

İngiltere Vize Başvurusu Tls Contact

Vize işlemlerinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi ve randevu bünyesinde başvurulara geçilmesi adına İngiltere vize başvurusu Tls Contact servislerinden faydalanabilirsiniz. Randevu sistemine göre çalışma gösteren bu servis sayesinde vize – pasaport takip sürecinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi de mümkün olacaktır. T.C. vatandaşlarının elektronik ortamdan işlemleri sürdürmeleri esas alınmıştır.

TLS Contact giriş üyelik işlemleri üzerine ele alınır ve vatandaşlar vize takibini bu yolla gerçekleştirebilir. T.C. vatandaşlarına ücretsiz üyelik imkanı tanınmıştır. Resmi siteden hesap işlemlerinin tamamlanması üzerine oturum açar ve vize takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için hesap formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Vize takibi için de barkod ile pasaport numaralarınız talep edilir. TLS Contact İngiltere vize takip için ayrı bir pencereye yer vermiş ve bu pencere üzerinden bilgilerinizi talep etmiştir. Her bir pasaport ile vize detayının paylaşılması üzerine sorgulama işlemleri birkaç saniye içerisinde tamamlanır. Ancak en net sonuçlara başvurudan en az 7 – 15 iş günü içerisinde ulaşıldığını unutmamak gerekir.

TLS Contact İngiltere vize telefon numarasını da alarak takibe geçebilir ve kolaylıkla sorgulama işlemlerine başvurabilirsiniz. Bunun için 0850 885 2521 olarak çağrı merkezi hattına yönlendirme yapılır. Müşteri temsilcilerine bu numarayı çevirdikten sonra ulaşır ve vizeye dair merak ettiklerinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz.

TLS Contact randevu alma işlemlerine dair önceliğiniz web sitesi üzerinden kayıt işlemlerini tamamlamak olmalıdır. Ardından tüm belgelerin hazırlanması ve randevu onayına karşı başvurulara geçilmesi istenir. Başvuru merkezine gelen vatandaşlar İngiltere turistik, ticari ya da öğrenci gibi ayrı sınıflar üzerine başvuru sürecini yönetebilir.

Başvuru takibinde bulunmak isteyenler platformun mobil uygulamalarından harekete geçebilir. Hem Google Play hem de App Store uygulamalarına karşı TLS Contact vize takip kolay hale gelir. İlgili belgeleri paylaşanlar İngiltere turist vizesi ücreti 2021 olarak 520 TL olan tutarı dikkate almalıdır. Başvuru ücretinin tahsis edilmesi ve belgelerin ibrazı önem arz eder. Ancak bu adımların arkasından başvuru takibinde bulunarak sonucu öğrenirsiniz. Sonuca bağlı olarak seyahat amacına göre uçak – konaklama rezervasyonları için harekete geçebilirsiniz.

TLS Contact Nasıl Ulaşabilirim?

TLS  vize merkezi için 212 370 31 00 numarasıyla irtibat kurarak, görüşmelerinizi başlatabilirsiniz.

TLS Contact Nasıl Randevu Alınır?

Randevu için 212 370 31 00 numarasıyla iletişim kurabilir, resmi sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Randevu sistemi üzerinden kısa zamanda geri dönüş alacaksınız.

TLS Contact Kaç Günde Gelir?

Kısa zamanda sizlerle irtibata geçerek, işlemlerin yapılması ve vizenin tamamlanması için yanınızda olacaktır. 3 iş günü içinde sizinle irtibat kurulur.

TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×