TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu - Schengen Vize
İngiltere Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

TLS Contact İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere vize başvuru işlemleri TLS Contact aracılığı ile yürütülmektedir. İngiltere Konsolosluğuna vize işlemleri sürecinde aracılık yapan TLS Contact ile tüm İngiltere vize başvuru işlemleri için yetkili bir mercidir. Vize merkezleri İngiltere vize başvuru sürecinde sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vize sürecinin işleyişi ve İngiltere vizesi için gerekli olan belgeler hakkında detaylı tüm bilgileri Vize merkez aracılığı ile elde edebilirsiniz.

İngiltere Vizesi İçin Başvuru

İngiltere’ye hangi amaçla seyahat planlıyor olursanız olun Türk vatandaşları için vize uygulaması mevcuttur. İngiltere vizesi için başvuru yapmadan önce vize türünüzü doğru belirlemeniz çok önemlidir. Zira İngiltere de çok çeşitli vize türleri bulunmaktadır. Her bir vize türü için vize verilecek süre, İngiltere vizesi için istenen koşullar ve hazırlanması gereken belgeler farklılık göstermektedir.

İngiltere vizesi için başvuru yapmadan önce size en yakın vize merkezi temsilcisi ile iletişime geçmek vize sürecinizi hızlandıracağı gibi İngiltere vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasında etkisi de büyük olacaktır. Vize merkezi aracılığı ile doğru vize türünün belirlenmesi, İngiltere vizesi için istenen belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması ve TLS Contact vize başvuru randevusunun oluşturulmasında mutlaka faydası olmaktadır.

İngiltere vizesi en kolay nasıl alınır; >> schengenvize.net/ingiltere-vize bağlantısın’dan yeni yılda hazırlanan kesin kılavuza ulaşabilirsiniz.

TLS Contact ile İngiltere Vize Başvurusu

TLS Contact aracılığı ile sadece kısa süreli vize başvuruları değil çalışma izni, göçmenlik işlemleri ve İngiltere vatandaşlığı gibi çok kapsamlı başvurularda yapılabilmektedir. TLS Contact ofisleri İzmir, İstanbul, Ankara dışında Bursa, Antalya, Adana ve Gaziantep illerinde yer almaktadır. Bu illerde yer alan TLS Contact ofislerine öncelikle randevu alarak şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi Online olarak İngiltere vize başvurusu yapmanız mümkündür.

İngiltere vize başvurularında çok detaylı vize türleri yer almaktadır. Bu konuda tüm detaylı bilgilendirme TLS Contact sitesinde yer almaktadır. Dilerseniz vize merkezi aracılığı ile size en uygun İngiltere vize türünü öğrenebilirsiniz.

İngiltere seyahat amacınıza uygun vize türünü belirledikten sonra TLS Contact üzerinden üye hesabı oluşturarak randevu almanız gerekmektedir. Randevu tarihinde tüm evraklarınızın hazır olması istenmektedir. Randevunuza gidemediğiniz ya da geç kaldığınız takdirde yeniden randevu almanız gereklidir.

TLS Contact ofisine randevu tarihinde ve saatinde ulaştığınızda evraklarınızı teslim ederek başvuru işlemini başlatabilirsiniz. Bu aşamada teslim ettiğiniz evraklar incelenecek, fotoğraf, parmak izi gibi biometrik verileriniz sisteme kayıt edilecektir. Daha önce İngiltere vize başvurunuz oldu ise biometrik veri kaydetme işlemi tekrardan yapılmamaktadır.

TLC Contact vize merkezi tarafından alınan İngiltere vize başvuruları UKVI sistemine giriş yapılmaktadır. UKVI de yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda size İngiltere vizesi verilip verilmeyeceğine dair karar çıkacaktır. İngiltere vize başvurularını değerlendirme ve karar verme mercii TLS Contact olmayıp UKVI yani Birleşik Krallık Vize ve Göç Dairesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×