İngiltere Vizesi: Konya Vize Merkezi - Schengenvize.net
İngiltere Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İngiltere Vizesi: Konya Vize Merkezi

İngiltere Vizesi Konya Vize Merkezi Başvuru

Konya’da İngiltere Vizesi Merkezi

Konya’da bulunan merkezimizde, İngiltere’ye gitmek isteyen müşterilerimizin vize işlemlerine kolaylık sağlamak için sizleri beklemekteyiz.

İngiltere Vizesi Türleri

İngiltere’ye hangi amaçla gitmek istediğiniz, vize alma sürecinde çok önemlidir. Çünkü; vize alma sürecinde vize türüne göre evrak toplamalısınız. Aksi takdirde yanlış evrak toplamanız vizenize red yanıtı gelmesine sebep olabilir.

İngiltere vizesi türleri dört çeşittir. Bunlar: turist (ziyaretçi) vizesi, öğrenci vizesi, çalışma vizesi ve yerleşme vizesi şeklindedir. Turist vizesi, İngiltereye seyahat amaçlı gitmek isteyen kişilerin tercih etmesi gereken bir vize türüdür. En az 6 ay geçerli olacak şekilde verilmektedir.
İngiltere Vizesi: Konya Vize Merkezi
İngiltere Vizesi: Konya Vize Merkezi

Ücreti de geçerlilik süresine göre değişir. Öğrenci vizesi ise İngiltere’de eğitim görmek isteyenlerin aldığı vize türüdür. Dönemine göre iki çeşiti bulunmakta bunlar; öğrenci ziyaretçi vizesi ve tier 4 vizesidir. Diğer tür olan çalışma vizesi ise; İngiltere’de çalışmak isteyenlerin aldığı vizedir. İki türü vardır. Bunlar; tier 2 ve tier 5 vizesidir. Son tür olan yerleşme vizesi ise; İngiltere’de yaşamak isteyenlerin aldığı vizedir. Çok fazla çeşitleri bulunmaktadır.

İngiltere Vizesi Başvuru Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Konya İngiltere Vizesi Merkezi olarak, sizlere İngiltere vizesi alma konusunda kolaylık sağlamak için yapmanız gereken aşamalarda yardımcı olmaktayız.

İngiltere vizesi alma sürecinde topladığınız evrakların eksiksiz, doğru ve çeşitli olmasına özen göstermelisiniz. Seyahat amacınıza göre ve seyahat süresine göre başvuru yapmalısınız.

İngiltere vizesi alma sürecinde parmak izi verme gibi önemli işlemleri yapmanız gereklidir.

Kimlerin İngiltere Vizesi Alması Gerekir?

İngiltere’ye gidecek olan tüm bordo ve yeşil pasaport sahiplerinin alması gerekmektedir. Siyah pasaportu olan kişiler de 180 gün içinde 90 gün vizesiz İngiltere’de bulunabilirler. Başka ülkeye gitmek için İngiltere’de aktarma yapan kişilerin de vize alması gerekir. Shengen vizesi olan kişilerin de İngiltere’ye gitmek için vize alması gereklidir.

Konya Ofisimiz Hakkında

Konya’da bulunan vize alma merkezimiz; müşterilerimizin kolay, hızlı, güvenilir bir şekilde İngiltere vizesi almalarına yardımcı olmaktadır. Alanında uzman, güler yüzlü, güvenilir çalışanlarımız İngiltere vizesi alma sürecinde müşterilerimize destek olmak için çalışmaktadır.

İngiltere Vizesi: Konya Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×