İngiltere Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İngiltere Vizesi: Bursa Vize Merkezi

Bursa’da İngiltere Vizesi Merkezi

Bursa’da bulunan İngiltere Vizesi Merkezi olarak, siz müşterilerimizin yurt dışına seyahat etmesini kolaylaştırmak için gece gündüz çalışmaktayız.

İngiltere Vizesi Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Bursa İngiltere Vizesi Merkezi olarak; müşterilerimizin en kolay ve rahat bir şekilde seyahat etmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Siz de çok kolay bir şekilde vize alabilirsiniz. Merkezimizden vize başvurusu yapmak için ilk olarak online olarak başvuru yapmanız gerekir. Başvuru formunu doldurduktan sonra Bursa İngiltere Vizesi Merkezi’mizden randevu almalısınız.

Merkezimize gelmeden önce de kalacağınız gün sayısına göre vize ücretini ödemelisiniz. Ücreti ödedikten sonra vize işlemleri için toplamanız gereken evraklar vardır. Bu evrakları hazırlamanız gerekmektedir.

Daha sonra randevu günü evraklarınızda beraber merkezimize gelmeniz gerekir, burada sizden parmak izi alımı gibi çeşitli işlemler yapılacaktır. Son adımda ise vizenizin olumlu sonuçlanması durumunda merkezimize gelerek teslim alabilirsiniz. İngiltere vizenizin olumsuz sonuçlanması da mümkündür.

İngiltere Vize İşlemleri Kaç Günde Sonuçlanır?

Biz Bursa İngiltere Vizesi Merkezi olarak; sizlerin en kısa zamanda ve kolay şekilde vize almasını sağlıyoruz. Fakat bu zaman, sizlerin evrakları eksiksiz ve doğru toplamanıza, vize ücretini yatırmanıza, başvuru ve randevu alma sürecinize göre değişmektedir. Ortalama 7- 15 gün arasında değişebilmektedir. Merkezimize eksik veya yanlış evrak getirmeniz durumunda siz tekrar çağırıp veya arayabiliriz.

İngiltere Vize Başvurum Reddedilebilir Mi?

Devletler, ülkelerine kimin gireceğine kendileri karar vermektedir. Her devletin ülkesine alamayacağı yasaklı yabancılar listesi vardır. Ayrıca devletler, bu listenin dışında da ülkesine ekonomik olarak riske sokacağını veya kamu düzenini ve kamu sağlığını bozabileceğini düşündüğü kişilere de vize vermemektedir. Bu yüzden ülkelerin aldığı bu kararlara ve sonuçlara müdahale edilemez. İngiltere vize başvurunuz olumsuz sonuçlanması durumunda geri ücret iadesi yapılmamaktadır.

Bursa İngiltere Vizesi Merkezimiz

Bursa İngiltere Vizesi Merkezi’miz, alanında uzman, güvenilir ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla sizlere en iyi bir hizmet vermek için gece gündüz çalışmaktayız. Siz de hızlı, kolay ve rahat bir İngiltere vizesi almak istiyorsanız Bursa İngiltere Vizesi Merkezi’mizde sizleri beklemekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp



0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×