İngiltere Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

İngiltere Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

İngiltere Vize Merkezi, Gaziantep

İngiltere Vize Merkezi, Gaziantep ili sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşlara ve bunun beraberinde İngiltere vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara gereken tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile yükümlü olan aracı vize başvuru merkezidir.

Ayrıca, bunun yanı sıra sadece Gaziantep sınırları içerisinde ikamet eden değil, Gaziantep ili sınırları çevresinde de ikamet etmekte olan ve İngiltere vize başvurusunda bulunacak olan kişilere gerekli tüm desteği ve hizmeti sağlamak ile yükümlü aracı bir vize başvuru merkezidir. Başvuruda bulunan kişinin sorunsuz ve sıkıntı yaşamadan vize onayı alması için tüm desteği ve hizmeti sağlamaktadır.

İngiltere Gaziantep Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Başvuruda bulunmadan önce kişinin bilmesi gereken bir husus vardır ki, o da vize başvurularında zaman planlamasının önemi.

Gaziantep ilinde yapılacak olan İngiltere vize başvuruları için, Doğu ve beraberinde de Güneydoğu bölgesi sınırları içerisinde yapılacak olan vize başvurularında kişinin yeterli bir zaman diliminin olması gerekmektedir. Tüm bu belirtilen bilgilerin yanı sıra, İngiltere vize başvurularının yapılması için, İngiltere vizesine en az 3 ay öncesine kadar vize müracaatında bulunma hakkı mevcuttur.

Yetkili resmi makam olan konsolosluğun tatil günleri ve bunun yanı sıra oluşabilecek istisnai durumlar kapsamı içerisinde yaşanabilecek yoğunluklar sebebi ile Gaziantep ili sınırları içerisinden İngiltere vize müracaatında bulunacak olan kişilere de vize merkezi olarak en az 1 ay öncesinden başvuru gerçekleştirme imkanları verilmektedir.

Gaziantep İngiltere Vize Başvurusu – Otel ve Uçak Rezervasyonu

İngiltere ülkesi sınırları içerisine seyahat gerçekleştirecek olan vatandaşın bilmesi gereken en önemli etmen, İngiltere vize başvuruları için otel ve uçak biletinin satın alınmış olması gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri adına başvuruda bulunacak olan kişinin adının bulunduğu ön rezervasyon dokümanlarını kullanmak yeterli olacaktır.

Vize merkezi, satın alınmış olan otel ve uçak bileti adına yapacak olduğu vize müracaatları adına, başvurularda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ancak, istisnai durumlar kapsamı içerisinde vize başvuru merkezinin yetkilileri tarafınca, başvuruda bulunacak olan kişinin uçak ile gidiş ve dönüş uçak biletinin satın alınmış olması talep edilebilmektedir. Ancak bu durum ise sadece konsolosluk tarafınca belirlenen başvuruda bulunacak olan vatandaşları ilgi kapsamı içerisinde yer almaktadır.

 

İngiltere Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İngiltere vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İngiltere vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye