Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Diyarbakır’ da Hollanda Vizesi Merkezi

Hollanda vizesi hizmeti veren ofisimiz Diyarbakır da tüm Dünya vatandaşlarına hizmet sunmaktadır.

Hollanda vizesine ihtiyacı olan kişilerin Diyarbakır da bulunan vize ofisimizi ziyaret ederek başvuruda bulunması mümkündür. Konsoloslukların yoğunluğu nedeni ile en sık tercih edilen başvuru yerleri vize ofisleri ve vize merkezleridir. Hollanda’ ya seyahat etmeyi planlayan kişiler öncelikle vize ofisimize gelerek veya arayarak hangi belgeleri sunması gerektiğini öğrenmelidir. Ancak bunun için ilk önce Hollanda’ ya hangi nedenler ile seyahat edeceğinizi netleştirmeniz gerekmektedir. Ülkeye iş için, aile ziyareti veya eğitim için gideceğinizi belirtmelisiniz. Bunun için aşağıda yer alan vize türlerinden birini tercih ederek vize başvurusunda bulunmalısınız.

  • Transit vizesi
  • Şoför vizesi
  • Aile ve arkadaş ziyareti vizesi
  • Ticari vizesi
  • Erasmus vizesi
  • Öğrenci vizesi
  • Turist vizesi

Hollanda’ ya seyahat amacınıza bağlı olarak vize başvurusunda bulunmalısınız. Eğer seyahat amacınıza göre yanlış vize başvurusunda bulunursanız vizeniz reddedilebilir.

Hollanda Seyahati Başvuru Belgeleri

Hollanda’ ya seyahat etmeyi planlayan kişilerin gerekli belgeleri ofisimize teslim etmesi gerekir. Arından vize işlem süresini bekleyerek vize sahibi olabilir. Vize için gerekli belgeler sitemizde bulunmaktadır. Aynı zamanda İnstagram hesabımızı takip ederek duyurular, giriş ve çıkış tarihleri gibi önemli tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

Hollanda’ ya Seyahat Tarihlerinizi Belirtin!

Seyahat tarihlerinizi Hollanda konsolosluğuna yazacağınız dilekçede belirtmiş olmanız istenmektedir. Konsolosluk yetkilileri hangi tarihler arasında ülkeye giriş yapacağınızı bilmek ister. Bunun için Diyarbakır da hizmet veren Hollanda vizesi ofisimizi ziyaret ederek sunacağınız belgeler de seyahat tarihinizi belirtmiş olmanız gerekmektedir.

Hollanda vizeniz onaylansa bile dilekçe de belirttiğiniz seyahat başlangıç tarihini beklemek zorundasınız. Eğer vizenizin erken onaylanması ile seyahat etmek isterseniz ülkeye alınmayacağınızı unutmamalısınız.

Otel ve Uçak Bileti Rezervasyonu Yaptırın!

Ülkeye seyahat etmeden önce otel ve uçak bileti rezervasyonu yaptırmanız gerekir. Eğer otel veya uçak biletini satın alarak vize başvurusu yaparsanız vizeniz reddedilebilir. Çünkü yetkili kurum sizden otel ve uçak bileti rezervasyonu kanıtını isteyerek vize onayı için uygun olup olmadığınızı kontrol etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×