Avusturya Vizesi: Konya Vize Merkezi - Schengenvize.net
Avusturya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Avusturya Vizesi: Konya Vize Merkezi

Avusturya Vizesi Konya Vize Merkezi Başvuru

Konya Avusturya vizesi merkezi olarak hizmet veren firmamız, istediğiniz vizeler konusunda sizlerin hizmetindedir.

Konya Avusturya vizesi dikkat edilecek hususlar konusu oldukça önemlidir. Çünkü bu noktada yapılacak bir hata tüm başvurunun aksamasına hatta geri çevrilmesine neden olmaktadır.

  • Tüm evrakların eksiksiz ve tam olmasına, aynı zamanda hatasız olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Belirtilen saat ve zamanda randevuya gidilmesi gerekmektedir.
  • Özellikle davet mektubu ile vize başvurusunda bulunacaklar için her iki tarafında verdiği bilgilerin hatasız ve eksiksiz olması gerekmektedir.
Avusturya Vizesi: Konya Vize Merkezi
Avusturya Vizesi: Konya Vize Merkezi
Tüm hususlar ve daha fazlası için firmamız sizlere gereken tüm konularda yardımcı olmaktadır. Ancak çok az da olsa bazı durumlarda vize başvuruları ret alabilmektedir. Bunun sebebi ise bugüne kadar vize talep eden kaynaklı olmaktadır. Bu nedenle her türlü durumda merkezimiz ile irtibatta olmanız uygun olacaktır.

Vize Almak İçin Hangi Evraklar Gerekli

Konya Avusturya vizesi evrakları kesinlikle tam ve doğru bilgiler içermelidir. Çünkü herhangi bir aksaklık vizenin olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır.

Sizde olmayan evraklar hakkında alternatif evrak için merkezimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun yanında elçilik ya da konsolosluk çalışanları sizlerden ek belge talep edebilirler. Bu noktada da firmamız sizlere gerekli tüm yardımları yapacaktır.

Bazı durumlarda elçilik ya da konsolosluk çalışanları verilen bilgileri teyit etmek ya da yeni belge istemek için sizinle irtibat kurabilir. Bu noktada paniğe kapılmaya gerek yoktur. Vize işlemleri esnasında zaman zaman karşılaşılan bir durumdur. Bu noktada sizinle irtibata geçildiğini, vize işlemlerinde bir kopukluk olmaması için firmamıza bildirmenizde yarar vardır.

Vize İşlemleri Süresi

Konya Avusturya vize süresi ortalama 15-20 gün arasında değişmektedir. Bu süre ortalama bir süredir ve kesin bir süre değildir. Bu sürenin kısalması için yapılması gereken sadece evrakları tam bir şekilde vermektir. Bu noktada daha kısaltılması için merkezimiz herhangi bir işlem yapamamaktadır.

Vize işlemlerinin bugüne kadar firmamız kaynaklı bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Ret cevabı gelen az sayıdaki başvuru ise bireysel nedenlerden dolayı geri çevrilmiştir. Bu nedenle gerekli tüm bilgileri firmamız ile paylaşmanız ve doğru bilgileri iletmeniz oldukça önemlidir.

Avusturya Vize Başvuruları Ne Zaman Açılacak?

Avusturya vize başvurusu yapmak isteyen kişiler Pazartesi – Cuma 08.30’dan 12.00’a kadar Avusturya Konsolosluğu’na müracaat edebilir.

Avusturya Vize Ücreti Ne Kadar?

Avusturya vize ücreti 120 Euro’dur. Bu ücret vize ve danışmanlık ücretinin toplamıdır. Alacağınız vizenin süresine göre ücret değişebilir.

Avusturya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Avusturya Konsolosluğu’na ulaşmak ve randevu hakkında konuşmak için 0212 963 27 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Avusturya Vizesi: Konya Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekilebilir;

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×