Avusturya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Avusturya Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Avusturya Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep’te Avusturya vize başvuruları için kurulan ofisimiz sayesinde, sadece Avusturya için değil, tüm dünya ülkeleri için başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ofisimizde yer alan tecrübeli personelimiz tüm dünya ülkelerinin vize başvuru işlemlerinde tecrübelidir. Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, Gaziantep ili için Avusturya vize başvurularının kolay bir şekilde alınabilmesi için oluşturulmuştur. Aşağıda bulabileceğiniz önemli bilgileri dikkatlice okumalısınız ve aklınıza takılan her türlü soruda vize başvuru merkezimizle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Avusturya Vize Başvuruları İçin Takip Edilmesinde Fayda Olan Adımlar

Avusturya vize başvuru merkezi Gaziantep için takip etmenizde fayda olan adımların listesi şu şekildedir:

İlk adımda vize başvuru işlemlerinde başvuracağınız başvuru merkezinin çağrı birimi aranmalıdır.

İkinci adımda, çağrı birimiyle iletişime geçtikten sonra size gönderilen bilgi mailinde belirtilen başvuru evraklarınızı hazırlamalısınız.

Üçüncü adımda, bilgi maili aracılığıyla belirtilen ve hazırlanan evrakların başvuru merkezine şahsen, kurye veya kargoyla gönderilmesi yer almaktadır.

Dördüncü adımda, vize başvuru merkeziyle yapacağınız başvuru randevunuz için onaylamış olduğunuz randevu günü ve saatinde biyometrik verilerinizi başvuru merkezine beyan etmelisiniz.

Beşinci ve son adımda ise; vize başvuru merkezinde yer alan temsilcilerin aranarak vize başvurunuz hakkında son durumu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra da, pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Avusturya Schengen Vizesi Gaziantep Başvurusu İçin Hazırlanacak Evraklar Hakkında Bilgilendirme

Avusturya vize başvuru merkezi Gaziantep için takip etmenizde fayda olan adımlardan sonra, bu adımlar içerisinde geçen ve hazırlamanız gereken evraklar hakkında bilgi edinmeniz doğru ve başarılı bir vize başvurusu için gereklidir.

Avusturya Schengen vizesi için yapacağınız vize başvurunuzda hazırlamanız gereken evrakları, sahip olduğunuz mesleğe göre yapmalısınız. Meslek grubunuza göre evrakları hazırlayıp, bu şekilde de Avusturya Schengen vizesine başvurunuz önemlidir. Meslek grubunuza göre hazırlamanız gereken evrak listesine, vize başvuru merkezinin çağrı merkezi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Avusturya Schengen vizesi başvurularında hazırlanması gereken en önemli evraklardan biri, vize başvuru formudur. Vize başvuru formunun en önemli evrak olmasının nedeni ise, Avusturya Konsolosluğunun başvuru yapan kişileri yakında tanıma işlemini vize başvuru formu aracılığıyla yapıyor olmasıdır.

 

Avusturya  Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya  vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye