Avusturya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Avusturya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Avusturya Vize Merkezi, Mersin

Mersin ili için Avusturya vize başvurularının yapılabilmesi için hazırlanan bu sayfa, Avusturya vizesine Mersin üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan kişiler için hazır hale getirilmiştir.

Avusturya Schengen vizenizi kolay bir şekilde Mersin’den alabilmeniz için aşağıda sizlerin bilgilendirilmesi için belirtilen bilgileri dikkatlice okumanız, başvuru merkezimiz tarafından tavsiye edilen bir durumdur. İletişim bilgilerimizin kullanılmasıyla Mersin’de yer alan ofisimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avusturya vizenizi Mersin’den alabilmeniz için gerekli olan koşulları da bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Avusturya Vizenizi Mersin’den Alabilmeniz İçin Takip Edilmesi Gereken 5 Adım

Avusturya vize başvuru merkezi Mersin üzerinden alabileceğiniz Avusturya vizeniz için takip edeceğiniz adımlar şu şekildedir:

  1. Adım: Mersin’de yer alan Avusturya vize başvuru merkezimizin çağrı birimini arayın.
  2. Adım: Çağrı merkeziyle iletişim kurduktan sonra bilgilendirme maillerinin alınabilmesi için vermiş olduğunuz mail adresinize gelen vize başvuru evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz vize başvuru evraklarınızı başvuru merkezimize, şahsen, kargo veya kurye kullanarak teslim edin.
  4. Adım: Onay vermiş olduğunuz randevu gün ve saatinde başvuru merkezimize biyometrik verilerinizle gelin ve onları bizlere beyan edin.
  5. Adım: Başvuru merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkındaki son gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olmasının ardından da pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Avusturya Vizesi Mersin Başvuruları İçin Hazırlanacak Olan Evraklar Hakkında Bilgiler

Avusturya vize başvuru merkezi Mersin başvurularınız esnasında meslek durumunuza göre başvuru evraklarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Çünkü Avusturya Schengen vizeniz, meslek durumunuza göre şekillenecektir. Eğer ki çağrı birimimizle iletişime geçtikten sonra, meslek durumunuzla alakalı vize başvuru evraklarınızı da öğrenmek için, yine çağrı birimimizle iletişime geçmeniz önemlidir. Bu iletişimden sonra, vermiş olduğunuz mail adresinize meslek durumunuzla alakalı evrak listesi gelecektir.

Avusturya vize başvurunuzun kabul işlemlerinin olumlu olabilmesi için, Avusturya Schengen vize başvuru koşullarının eksiksiz bir şekilde, sizler tarafından yerine getirilmelidir. Eğer ki eksik evrakınız veya tamamlamakta zorluk yaşadığınız bir durum söz konusuysa, o zaman başvuru merkezimizle iletişime geçip, gerekli olan evrakları temin etmelisiniz.

Avusturya Schengen vizesi için gerekli olan tüm evrakları, eksiksiz ve tam bir biçimde hazırlamalısınız. Bu durum, vize başvurularınızın sonucu için çok önemlidir.

 

Avusturya  Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya  vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!



0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye