Avusturya Vizesi İzmir Vize Merkezi

  Avusturya Vizesi İzmir, Avusturya Vizesi İzmir Vize Merkezi

  İş, gezi ve aile ziyareti gibi sebeplerle Avusturya’ya gitmeniz gerekiyorsa yapacağınız seyahat için Avusturya vizesine sahip olmanız gerekir. Avusturya vizesini yapacağınız seyahatin türüne göre alabilirsiniz. Ancak vize başvurularınızın kabul olması için belgelerinizin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Bunun için profesyonel yardıma ihtiyaç duyarsanız eğer Avusturya vizesi İzmir vize merkezi olarak bizi seçebilirsiniz.

  Bizi tercih ettiğinizde uzman personellerimizle gerekli belgelerin hazırlanması, formların doldurulması ve başvurunun sorunsuz yapılması konusunda sizlere yardımcı oluruz. Ancak merkezimize gelmeden önce randevu almanız gerekir.

  Bu sayede size özel ayrılan zaman içerisinde vize başvurusu işlemlerini halledebilirsiniz. Randevu almak için tüm Türkiye’den 0850 228 43 53 numaralı hattımızı arayarak randevu talebinizi iletebilirsiniz. Randevuya gelmeden önce pasaportunuz yoksa önce nüfus müdürlüklerinden pasaportunuzu almalısınız.

  Avusturya Turistik Vize İşlemleri

  Avusturya’ya turistik gezi için gitmek isterseniz Avusturya turistik vize almanız gerekir. Bunun için Avusturya vizesi İzmir vize merkezi ile irtibat kurarak yardım alabilirsiniz.

  En fazla 90 gün süresi olan bu vizeyi almak için doldurmanız gereken formu ofisimizde bizlere danışarak doldurabilirsiniz. Bu sayede başvurunuzda olumlu cevap almanız daha kolay olur. Ofisimize başvuru formlarını kendiniz temin ederek gelebileceğiniz gibi temin etmeden gelip ofisimizden de temin edebilirsiniz.

  Vize konusunda bize ulaşmadan önce yapacağınız gezi için vize başvurunuzun en fazla 14 gün içerisinde sonuçlanacağını unutmamanız gerekir. Aksi takdirde planladığınız geziye yakın bir tarihte başvuruda bulunmanız durumunda vize başvurunuz o tarihe kadar sonuçlanmayabilir.

  Avusturya Erasmus Vizesi İşlemleri

  Avusturya’da erasmus aracılığıyla eğitim görecekseniz ülkeye gidebilmeniz için Avusturya erasmus vizesine sahip olmanız gerekir. Bu vize öğrenci adaylarına 90 için verilen bir vizedir. Vizeyi almak için sizden istenilen belgeleri hazırlayarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir.

  Bu belgeler;

  • Vize başvuru formu (eksiksiz doldurulmuş, ıslak imzalı)
  • Biyometrik fotoğraf (3,5×4,5 boyutlarında)
  • Vize talep dilekçesi
  • Pasaport (10 yıl içinde alınmış ve 3 ay geçerliliği olan)
  • Arkalı önlü nüfus cüzdanı fotokopisi

  Bu belgeleri eksiksiz olarak doğru bir şekilde hazırlamak için Avusturya vizesi İzmir vize merkezi ofisimizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Böylelikle eğitim programlarına gitmeniz gereken tarihte gidebilmek için vizenizin ilk başvuruda onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

  Avusturya Ticari Vize İşlemleri

  Gezi ve eğitim dışında ticari amaçlarla Avusturya’ya gitmek içinde vize alabilirsiniz. Ticari nedenle ülkede bulunmak isterseniz Avusturya ticari vizesine başvurmalısınız. Başvuru içinse planladığınız seyahatten en az bir ay önce başvuru yapmanız gerekir.

  Daha kısa süre kaldığında yaptığınız başvurunuz onaylanmadığı durumlarda planlarınız bozulabilir. Bunun için zamanında başvuru yapabilir ayrıca vize başvuruları için yardımcı olduğumuz ofisimizden yardım alabilirsiniz. Böylelikle belgelerin toplanması ve vize başvuru formunun doldurulmasında alacağınız yardımla ilk başvurunuzda vize almaya hak kazanabilirsiniz.

  Avusturya Çalışma İzni Vize İşlemleri

  Avusturya vizesi İzmir vize merkezi aracılığıyla çalışma izni vizesi alabilmek için hazırladığınız belgelerin kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz belgeleri titizlikle inceleyerek belgelerdeki hataları sizlere göstererek belgeler üzerinde değişiklik yapmanızı isteriz.

  Çalışma izni vizesi için ikametgah belgesi, başvuru formu, pasaport ve fotokopisi, doğum belgesi (uluslar arası geçerli), sağlık sigortası ve finansal evraklardan eksiğiniz varsa onları sizlere belirtiriz. Böylece eksik olan belgelerinizi tamamlayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasıyla da en fazla 2 yıl boyunca Avusturya’da çalışma imkanı bulabilirsiniz.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir