Avusturya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Avusturya Vizesi İzmir Vize Merkezi

Avusturya Vize Merkezi, İzmir

İzmir’de bulunan Avusturya Schengen vize merkezi hem Avusturya için hem de diğer tüm ülke vizeleri için profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Vize merkezinde yer alan, alanında uzman ve tecrübeli personel kadrosuyla vize hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Avusturya Schengen vizenizi İzmir üzerinden kolay bir şekilde alabilmeniz için, sizlere özel bir rehber hazırlanmıştır. Bu rehberde belirtilenleri dikkatli ve özenli bir şekilde uygularsanız, o zaman Avusturya Schengen vizesini almamanız için herhangi bir sebep yoktur.

Vize başvuru rehberini uygularken aklınıza takılan herhangi bir durum olduğunda, başvuru merkezimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Avusturya Schengen Vizesi Başvuru Rehberi

Avusturya vize başvuru merkezi İzmir için yapılacak vize başvurularında 5 adımdan oluşan bu rehber, sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Her bir adımı büyük bir titizlikle uygulamanız, olumlu bir vize başvuru süreci geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Rehberin ilk adımında, vize başvuru merkezinin aranarak bilgi alınması yer almaktadır.

İkinci adıma geçildiğinde, alınan bilgiler ışığında ve mail adresinize gelen evrak listenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Rehberin bir diğer adımı olan üçüncü adımda, hazırlanan evrakların Avusturya vize başvuru merkezine teslim edilmesi yer almaktadır. Yapacağınız bu teslimi, ister kendiniz, isterseniz de kurye aracılığıyla yapabilirsiniz.

Dördüncü adımda, başvuru işlemleri için gerekli olan randevu saatinizi günüyle birlikte onaylamalısınız. Bu onaylama işleminden sonra ise, biyometrik verilerinizle randevu saatinde başvuru merkezine gelmelisiniz.

Rehberin beşinci ve son adımında ise, artık başvuru sonucunu bekleme aşamasına geçilmektedir. Bu bekleme süresince, başvurunuz hakkındaki son bilgileri merkezi arayarak öğrenebilirsiniz. Başvuru süreciniz olumlu sonuçlandıktan sonra ise, merkeze gelerek Avusturya Schengen vizesine sahip pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Hazırlanacak İzmir Avusturya Schengen Vizesi Evrakları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Avusturya vize başvuru merkezi İzmir üzerinden hazırlayacağınız vize başvuru evraklarınızda, hazırlama işlemini hangi meslek grubunda yer alıyorsanız ona göre yapmalısınız. Çünkü sizlere verilecek olan Avusturya Schengen vizesi, sahip olduğunuz mesleğe göre verilecektir.

Başvuru evraklarınızın içerisinde yer alması gereken vize başvuru formunu, büyük bir özenle ve eksik bilgi içermeden doldurmalısınız. Bu vize başvurunuz için çok ama çok önemlidir.

 

Avusturya  Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya  vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye