Avusturya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Avusturya Vizesi Ankara Vize Merkezi

Avusturya Vize Merkezi, Ankara

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da yaşıyorsanız ve Avusturya vizesine ihtiyacınız varsa o zaman tam olarak ihtiyacınız olan sayfada bulunuyorsunuz. Avusturya vizesi için gerekli olan tüm işlemleri vize başvuru merkezimiz sayesinde halledebilirsiniz. Alanında uzman tecrübeli personel kadrosuyla Avusturya vize başvuru merkezi, Ankara üzerinden Avusturya vizesi almanızı kolay ve rahat bir şekilde sağlamaktadır. Avusturya vizenizi Ankara üzerinden alabilmeniz için aşağıda sizler için hazırlanan kılavuzları dikkatlice okumanız, yararınıza olacaktır.

Avusturya Vizesi İçin 5 Adımlık Takip Kılavuzu

Avusturya vize başvuru merkezi Ankara aracılığıyla yapmanız gereken vize başvurularında sizler için hazırlanmış olan 5 adımlık takip kılavuzu sayesinde herhangi bir zorlu durumla karşılaşmadan Avusturya vizenizi alabileceksiniz. Bu 5 adımlık takip kılavuzu Avusturya vizesi başvuru işlemlerinizde sizin en büyük arkadaşınız olacaktır.

  1. Adım: Vize başvuru işlemlerine başlayabilmeniz için ilk olarak Ankara Avusturya vize başvuru merkezini aramanız gerekmektedir.
  2. Adım: Başvuru merkezinin aranması gerçekleştikten sonra sizlere belirtilen evrakların hazırlanması.
  3. Adım: Vize başvuru evraklarının hazırlanması bittikten sonra, bu evrakların başvuru merkezine gönderilmesi gerekmektedir. İsterseniz kendi imkanlarınızla, isterseniz de herhangi bir kurye veya kargo aracılığıyla bu gönderimi sağlayabilirsiniz.
  4. Adım: Vize başvuru işlemleri yapılırken sizlerin de orada olması gerekmektedir. Bunun için vize başvuru merkezinden onaylayarak almış olduğunuz randevu gün ve saatinde, biyometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.
  5. Adım: Vize başvuru merkezinde yer alan temsilcileri arayarak, vize başvurunuz hakkındaki son durumu öğrenmelisiniz ve işlemler tamamlandığında da pasaportunuzu merkeze giderek almalısınız.

Avusturya Vizesi Başvuru Belgeleri Hakkında Genel Bilgiler

Avusturya vize başvuru merkezi Ankara aracılığıyla yapacağınız vize başvurusunda hazırlayacağınız belgeler ile ilgili bilmenizde fayda olan bilgiler bulunmaktadır. Öncelikle hangi meslek grubunda yer alıyorsanız o zaman, o meslek grubuna uygun olacak şekilde vize başvuru belgelerini hazırlamalısınız. Meslek grubunuza uygun olacak şekilde oluşturulacak Avusturya Schengen vizesi için talep edilen belgeler sizlere 1. adımda aradığınız başvuru merkezi tarafından belirtilecektir.

Vize başvuru belgeleri içerisindeki en önemli evrak, vize başvuru formudur. Vize başvuru formunu eksiksiz bir şekilde hazırlamanız vize başvurunuzun durumu açısından çok önemlidir.

 

Avusturya  Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya  vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye