Avusturya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Avusturya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Avusturya Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Kahramanmaraş ilimizde bulunan Avusturya vize başvuru merkezi, sadece Avusturya vizeleri için değil, diğer tüm ülkelerin vizeleri için başvuru işlemlerinizi sizler için gerçekleştirmektedir. Avusturya ve diğer tüm ülkeler için hizmet veren vize başvuru merkezimiz, barındırdığı uzman personeliyle en üstün vize hizmetlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Avusturya Schengen vizesini Kahramanmaraş ilimiz özelinde kolay ve rahat bir şekilde alabilmeniz için, başvuru sahipleri 5 adımdan oluşan bir vize başvuru bilgilendirmesi hazırlanmıştır. Bu başvuru bilgilendirmesini özenle okuyup, bilgilendirmede yer alanları dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yaparsanız, o zaman Avusturya Schengen vizenizi almamanız için bir sebep ortada olmayacaktır.

Avusturya Schengen vizesi için hazırlanan başvuru bilgilendirmesinde ve diğer tüm konularda başvuru merkezimizin çağrı hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

Avusturya Vizesi İçin 5 Adımlık Başvuru Bilgilendirmesi

Avusturya vize başvuru merkezi Kahramanmaraş için hazırlanan başvuru bilgilendirmesinin ilk adımında, Kahramanmaraş’ta hizmet veren merkezin çağrı hattıyla iletişime geçilmesi yer almaktadır.

Çağrı hattıyla iletişime geçildikten sonra ikinci adımda gerekli bilgilendirmeleri alarak, vize başvuru belgelerinin hazırlanmasıyla, ikinci adımı tamamlamış olacaksınız.

Bilgilendirmenin üçüncü adımında, hazırlamasını tamamladığınız başvuru belgelerinin, Kahramanmaraş Avusturya vize başvuru merkezine tesliminin yapılması gelmektedir. Bu teslimatın yapılması için, kendiniz getirerek veya kuryeye vermeniz yeterli olacaktır.

Belgelerin tesliminin de yapılmasından sonra, başvuru merkezinde yapacağınız randevunun gün ve saatini onaylamalısınız. Daha sonra randevu saati geldiğinde de, biyometrik verilerinizi başvuru merkezine beyan etmelisiniz.

Bilgilendirmenin son adımında ise, artık sizler için vize başvurunuzun sonucunu beklemek kalmaktadır. Vize başvurunuzun sonucunu beklerken merkezi arayarak bilgi alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonrada, vizeli pasaportunuzu merkezden teslim alabilirsiniz.

Avusturya Vizesi Kahramanmaraş Başvuru Belgeleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Avusturya vize başvuru merkezi Kahramanmaraş için hazırlamanız gereken başvuru belgeleriniz hakkında bilmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Başvuru belgelerinizi icra etmekte olduğunuz mesleğe göre hazırlamalısınız. Bu durumun sebebi ise, sizlere verilecek olan Avusturya Schengen vizesinin icra ettiğiniz mesleğe göre verilmesidir. Meslek gruplarına göre hazırlanması gereken vize başvuru belgelerinin ne şekilde olduğuna vize başvuru merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Avusturya  Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya  vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye