Avusturya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Avusturya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Avusturya Vize Merkezi, İstanbul

Avusturya ve diğer tüm ülkelerin vize başvuruları için gerekli olan tüm işlemleri yapmanızı sağlayan vize merkezi İstanbul, tecrübeli personelleriyle sizlerin hizmetindedir. İhtiyacınız olan Avusturya vizenizi İstanbul’dan alabilmeniz için gerekli olan tüm bilgileri aşağıdaki bölümlerde bulabileceksiniz. Aşağıdaki bölümlerde yer alan bilgilere dikkat ederek vize başvurularınızı yapmalısınız. Çünkü atacağınız herhangi bir yanlış adım, başvuracağınız Avusturya vizenizin durumunu olumsuz etkileyecektir.

Avusturya Başvuru Merkezi Aracılığıyla Yapılacak Vize Başvuru Adımları

Avusturya vize başvuru merkezi İstanbul aracılığıyla yapacağınız Avusturya Schengen vizesi başvurularının daha sağlıklı bir çerçevede ilerleyebilmesi için, sizlerin uygulaması adına verilen adımları uygulamalısınız. Bu adımları uygulamanız, her yapacağınız her vize başvurusu için yapılabilecek olan adımlardır.

  1. Uygulama Adımı: Avusturya Schengen vize başvuru adımlarından ilki, başvuru merkezinin çağrı hizmetlerinin aranmasıdır. Çağrı merkezinin aranmasıyla, gerekli olan işlemleri başlıyorsunuz.
  2. Uygulama Adımı: Çağrı hizmetlerinin aranmasıyla sizlere başvuru işlemleri için yapacaklarınız bildirilecektir. Ayrıca bir bilgilendirme maili atılarak, hazırlamanız gereken evraklarınız da sizlere iletilecektir.
  3. Uygulama Adımı: Bilgilendirme mailinde sizlere belirtilen vize başvuru evraklarının hazırlamasını bu adım içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hazırlama işlemini tamamladıktan sonra da, ister şahsen, isterseniz de kargo aracılığıyla başvuru evraklarınızı başvuru merkezine teslim etmeniz gerekmektedir.
  4. Uygulama Adımı: Evrakların hazırlanması ve teslim edilmesi tamamlandıktan sonra, artık vize başvurusunun tamamlanmasının yapılabilmesi için, başvuru merkezinden randevu almanız gerekmektedir. Randevu günü ve saatini size uygun olacak şekilde onaylayarak, randevu saati geldiğinde biometrik fotoğraflarınızı da beyan etmelisiniz.
  5. ve Son Uygulama Adımı: Başvuru randevunuzda tamamlandıktan sonra artık bekleyişe geçip, zaman zaman başvurunuz hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonrada, pasaportunuzu merkezden teslim alabilirsiniz.

Avusturya Schengen Vizesi İstanbul Evrakları Hakkında Bilgiler

Avusturya vize başvuru merkezi İstanbul aracılığıyla hazırlayacağınız evraklarda dikkat etmeniz gerekenler bulunmaktadır. İlk olarak, hangi mesleği icra ediyorsanız o mesleğe uygun olacak şekilde başvuru evraklarını hazırlamalısınız. Çünkü Avusturya Schengen vizesi, bu duruma göre verilecektir. Ayrıca, vize başvuru evrakları arasında ilk olarak hazırlamanız gereken evrak olan başvuru formunu, büyük bir titizlikle hazırlamalısınız.

 

Avusturya  Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya  vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye