Avusturya Vizesi Adana Vize Merkezi - Schengenvize.net
Avusturya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Avusturya Vizesi Adana Vize Merkezi

Avusturya  Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Avusturya Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Avusturya  vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Avusturya  vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır.

Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Avusturya D Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ulusal vize çeşidi olan Avusturya D tipi vizesinin sonuçlanma süresi başvuru sahibibn evrakları sorunsuz teslim etmesi halinde en erken 5 gün, en geç 10 gün içerisinde tamamlanır.

Avusturya Vize Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Avusturya vize başvuruları başladı. Pandemi nedeni ile ara verilen vize işlemleri alınan tedbirler kapsamında yeniden başlatıldı.

Avusturya Vize Ücreti Ne Kadar?

Avusturya konsoloslukları tarafından lise başvurusu yapanların yaşına, evlilik durumuna ve vatandaşı oldukları ülkeye göre farklı ücretlendirme yapılmaktadır. Vize ücreti Euro bazında ödenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×