Almanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Almanya Vizesi İstanbul Vize Merkezi

İstanbul’ da Almanya Vizesi Merkezi

İstanbul da bulunan vize merkezimizde Almanya’ ya seyahat etmek isteyen kişiler için vize hizmeti sunmaktayız.

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa da İstanbul’ da bulunan Almanya vizesi merkezi ile başvurunuzu nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında gerekli bilgilere yer verilmektedir. Almanya vizesine ihtiyacı olan misafirlerimiz ofisimize gelerek vize işlemleri için form doldurmalı ve gerekli işlemleri uzman personellerimiz ile tamamlayabilirsiniz. Ardından vize yetkilileri ile görüşme yapabilmek için randevu oluşturulması gerekmektedir.

Almanya vizesi için randevu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru sağlanmalıdır. Aynı zamanda belgelerin eksiksiz bir şekilde vize merkezine sunulması ve bu belgelerin Almanya konsolosluğu ya da büyükelçiliğin istediği şekilde hazırlanması gerekmektedir. Ayrıca pasaport ön yüzünü ve diğer ülkelere giriş ile çıkış sayfalarının fotokopisi belgelerin içerisine eklenmelidir.

Vize başvuruları için Almanya konsolosluğu ya da büyükelçiliğin açılış tarihleri, gelişmeleri, uçak seferlerini ve duyuruları İnstagram sayfamız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Tüm güncel ve ek belgelere sitemiz aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul’ da Almanya Vize Merkezi’ nde Başvuru

İstanbul da bulunan ofisimizde siz değerli misafirlerimizin kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirmesi için hizmet sunmaktayız. Almanya vizesi almak isteyen kişiler İstanbul da hizmet veren ofisimiz ile iletişime geçerek başvuru işlemlerini hızlı bir şekilde başlatabilir. Almanya vize merkezimiz de Türkiye’ nin her şehri ve ilçelerinde ikamet eden kişilere hizmet sunmaktayız.  Uzman bir vize danışmanlık hizmeti alarak sağlıklı bir şekilde Almanya vizelerine kavuşabilirsiniz.

Almanya vize merkezimiz ile iletişime geçerek vize almak için atmanız gereken adımları ayrıntılı bir şekilde uzman danışmanlarımız sizlere aktarmaktadır. Talep ettiğiniz vize türüne göre ihtiyacınız olan belgelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Almanya Vizesi İçin Başvuru Merkezi İletişim

Almanya vize başvuru merkezimizde hizmet veren uzman danışmanlarımızdan vize türleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • İnternet sitemiz üzerinden ‘’İleti’’ kısmından bizlere mesaj atabilirsiniz. Uzman danışmanlarımız konu ile ilgili kısa sürede dönüş sağlayacaktır.
  • E-posta adreslerimiz ile mesajınızı iletebilirsiniz.
  • Almanya vize merkezimize telefon numaralarımız ile ulaşabilirsiniz.

Vize ofisimizi mesai saatleri içerisinde arayarak konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×