almanya-vize-basvurusu

iData İle Almanya Vize Başvurusu

iData Aracılığı ile  Vize Başvurusu

Almanya ve İtalya vize başvuruları için tek yetkili kuruluş

iData İle Almanya Vize Başvurusu 1 – almanya
almanya

olan iData, Konsolosluk vize ve vatandaşlık işlemlerini vekaleten yürütme görevini üstlenmiştir. Almanya vize başvurusu ya da İtalya vize başvurusu işlemleri için Konsolosluklar tarafından vekil olarak atanan iData ile vize başvurusu yapabilmek için mutlaka randevu alınması gereklidir. İtalya ve Almanya vize başvurusu için gerekli prosedür ve istenen belgeler hakkında tüm bilgiler ve danışmanlık hizmeti vize merkezi tarafından sunulmaktadır.

iData İle Almanya Vize Başvurusu

Almanya’ya yapacağınız seyahatiniz için TC Vatandaşlarına vize talep edilmektedir. Almanya seyahat amacınıza uygun vize türüne uygun tüm başvuru işlemleri ise iData aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. iData ile Almanya vize başvurusu yapabilmek için öncelikli olarak vize randevusu almanız ve randevu tarihinde tüm belgeleriniz ile hazır olmanız istenmektedir.

Ölüm, hastalık gibi acil durumlar için randevu alınma zorunluluğu olmayıp Almanya vize işlemleri iData tarafından hızlıca gerçekleştirilmektedir. Randevu tarihinde iData başvurunuzu yapmamanız halinde yeniden randevu oluşturmanız gerekli olmaktadır.

iData ofisleri İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa, Gaziantep, Antalya ve Trabzon da bulunmaktadır. Şayet bu illerin dışında ikamet ediyorsanız ilinizde yer alan vize merkezi aracılığı ile online Almanya vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmenizde mümkün olabilmektedir.

Vize Merkezi ile Almanya Vize Başvurusu

Vize merkezi ile Almanya vize başvurusu yapmak için telefon ile bilgi alabileceğiniz gibi şahsen de başvuru yapabilirsiniz. Almanya vizesi için istenen belgelerin hazırlanmasının ardından vize merkezi temsilcisi tarafından belgeleriniz incelenerek online Almanya vize başvurusu yapılacaktır.

Vize Merkezi ile İtalya Vize Başvurusu

İtalya vize başvurusu için yetkili aracı kurup iData olup vize merkezi ile online olarak İtalya vize başvuru işlemleri başlatılabilmektedir. İtalya vizesi için gerekli belge listesi vize merkezi tarafından ya da iData tarafından size iletilecektir. Tüm belgeleri tam ve güncel bilgiler ile hazırlamanızın ardından vize merkezine iletmeniz gerekmektedir. Vize merkezi tarafından idata sistemi üzerinden online İtalya vize başvurunuz gerçekleştirilerek evraklarınız iData ofisine iletilecektir.

iData Vize Başvurularının Değerlendirilmesi

Almanya vize başvurularının değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması Almanya Konsolosluğu, İtalya vize başvurularının değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması İtalya Konsolosluğu yetkisindedir. Vize merkezi ya da iData tarafından hiçbir şekilde vize başvurularının değerlendirilmesi ya da sonuca bağlanması münkün değildir. iData ve vize merkezleri sadece vize başvurularını kabul etme ve yetkili konsolosluğa iletmekle yetkilidir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye