Almanya Vizesi: Bursa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Almanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Almanya Vizesi: Bursa Vize Merkezi

Almanya Vizesi: Bursa Vize Merkezi Başvuru

Bursa’ da Almanya Vizesi Merkezi

Bursa da Almanya vizesi için başvuru yapacak kişilere vize ofisimizde belirli saatler dahilinde hizmet vermekteyiz.

Almanya vizesi için Bursa da başvuru yapacak kişilerin ülkeye seyahat sebebi ve mesleki durumuna göre belgeleri düzenlemesi gerkemektedir. Aynı zamanda Almanya’ ya seyahat etmek isteyen kişinin vize türüne bağlı olarak evrakları bizzat ofisimize sunması ya da kargo şirketi aracılığı gönderesi gerekmektedir. Ofisimizde hizmet veren danışmanlarımız konsoloslukların talep ettiği ek belgeler hakkında sizleri bilgilendirerek bu belgeleri isteme yetkisine sahiptir. Başvuru sahibinin Almanya vizesi için sunması gereken belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

Bursa da hizmet veren Almanya vize ofisimiz;

  • Pazartesi ve Cuma günleri hizmet vermektedir.
  • Cumartesi günü hizmet vermektedir.

Aynı zamanda ofisimize iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz. Şikâyet ve taleplerinizi e-posta aracılığı ile gönderebilirsiniz. Eğer ofisimizi ziyaret etmeyi planlıyorsanız iletişim adresimizde yer alan adrese ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman danışmanlarımızdan vize süreci hakkında tüm bilgileri edinerek destek alabilirsiniz.

Almanya Vizesi İçin Mülakata Girebilirsiniz!

Almanya Vizesi: Bursa Vize Merkezi
Almanya Vizesi: Bursa Vize Merkezi

Almanya vize başvurularında mülakat uygulaması yoktur. Fakat vize başvuru sahibinin biyometrik verileri sunması için mülakata girmesi söz konusu olabilir. Bu gibi benzeri durumlarda vize sahipleri bazen mülakata çağrılabiliyor.

Vize Başvurusu Kaç Günden Sonuçlanır?

Bursa da başvuru yapacağınız Almanya vizesi 7 ila 10 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Bu süre ön görülen bir süredir.

Yabancı pasaport ile başvuru yapan kişilerin süresi daha uzun sürebilir. Herhangi bir sorun yaşamamak için gerekli belgelerin tamamını sunmalısınız.

Vize Merkezimiz Hakkında Genel Bilgi

Amacımız Almanya ve Dünya ülkelerinin vize başvuru esnasında yaşanabilecek sorunları engellemek ya da en aza indirmek için hizmet vermekteyiz. Bizlere E-posta adresimiz üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmet verdiğimiz mesai saatleri içerisinde ofisimizi ziyaret ederek uzman danışmanlarımız ile Almanya vizesi hakkında görüşme yapabilirsiniz.

Uzman danışmanlarımız Almanya vize başvurusu için gerekli belgeleri ve vize başvurunuza dair tüm bilgileri sizlere vermektedir. Sizler de bu adımları birer birer gerçekleştirerek hiçbir sorun yaşamadan vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi arayarak merak ettiğiniz sorular hakkında görüşe sağlayabilirsiniz.

Almanya Vize Verir Mi?

Almanya’ya düzenlenecek seyahat için gerekçeli neden ile yapılan vize başvuruları sonucunda kişilere vize veriliyor. Özellikle bordo pasaport sahipleri tüm seyahatlerinde vize almalıdır.

Almanya Turistik Vize Veriyor Mu?

Hizmet, diplomatik ya da hususi pasaporta sahip olan kişiler 90 günden kısa turistik seyahatlerinde vize almak zorunda değildir. Umuma mahsus pasaporta sahip olan kişilerin ise mutlaka vize alması gerekir.

Italya Turistik Vize Veriyor Mu?

Umuma mahsus pasaporta sahip vatandaşlarımızın İtalya turistik vize alması gerekir.

Almanya Vizesi: Bursa Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×