Almanya Vizesi Başvurusu

Almanya Vizesi Başvurusu

Almanya Vizesi Başvurusu

Almanya vizesi başvurusunu mümkün olduğunca kolaylaştırmak istiyoruz. Bu nedenle Almanya  vize başvurusu için gerekli bilgilere 0850 228 43 53 ücretsiz ön danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.

Almanya’ya schengen vize başvurusu yaparak vize almanız durumunda almış olduğunuz vize schengen anlaşmasına taraf olan ülkelerde geçerli olacaktır.

Schengen anlaşmasına taraf olan ülkeler: Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Macaristan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan. Ayrıca, AB’ye üye olmayan İsviçre, İzlanda ve Norveç de Schengen ülkeleri  ile özel bir anlaşma imzalayarak, aynı kural ve uygulamaları benimsemişlerdir

Vize başvurusunda bulunurken hangi belgelere ihtiyaç olduğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman durumunuz analiz edilip size özel evrak listesini ofisimize gelerek veya mail yoluyla size ulaştırabiliriz. Standart evrak listeleri asla yeterli olmamaktadır ve gerekli durumlarda konsolosluk sizinle irtibata geçmektedir. Schengen Vize başvurunuzun erken sonuçlanması için ilave evrakları başvurunun başında dosyanıza eklemek menfaatinize olacaktır.

almanya vizesi
almanya vize başvurusu

Almanya Vizesi başvuru tarihinden önce son 10 yıl içinde düzenlenmiş pasaportlara vize verilebilmektedir. Daha eski pasaportlara vize verilmesi mümkün değildir. Başvuruda bulunmadan önce lütfen pasaportunuzun 10 yıldan eski olup olmadığını kontrol ediniz ve icabında pasaportunuzu yenileyiniz. Eski pasaportun sadece süresinin uzatılması yeterli değildir. Ayrıca pasaportun en az iki boş sayfası olmalı ve planlanan seyahatten sonra da en az üç ay daha geçerli olmalı.

Listelerimizi sürekli güncellediğimiz için eksiksiz ve hatasız evrak listelerini sizin için hazırlamaktayız.

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye