Schengen Vizesi: Almanya Vizesi Başvurusu - Almanya Schen Vizesi
Almanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Almanya Vizesi Başvurusu

Almanya Vize Başvurusu 2023

Almanya Vizesi Hakkında

Almanya vizesi başvurusunu mümkün olduğunca kolaylaştırmak istiyoruz. Bu nedenle Almanya  vize başvurusu için gerekli bilgilere 0850 228 43 53 ücretsiz ön danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.

Hırvatistan Schengen Vizesine Tabi Olacak

Almanya’ya schengen vize başvurusu yaparak vize almanız durumunda almış olduğunuz vize schengen anlaşmasına taraf olan ülkelerde geçerli olacaktır.

Schengen anlaşmasına taraf olan ülke örnekleri: Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka,

Vize başvurusunda bulunurken hangi belgelere ihtiyaç olduğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman durumunuz analiz edilip size özel evrak listesini ofisimize gelerek veya mail yoluyla size ulaştırabiliriz.

Standart evrak listeleri asla yeterli olmamaktadır ve gerekli durumlarda konsolosluk sizinle irtibata geçmektedir. Schengen Vize başvurunuzun erken sonuçlanması için ilave evrakları başvurunun başında dosyanıza eklemek menfaatinize olacaktır.
Almanya Vizesi Başvurusu
Almanya Vizesi Başvurusu

Almanya Vizesi başvuru tarihinden önce son 10 yıl içinde düzenlenmiş pasaportlara vize verilebilmektedir. Daha eski pasaportlara vize verilmesi mümkün değildir.[/box]

Başvuruda bulunmadan önce lütfen pasaportunuzun 10 yıldan eski olup olmadığını kontrol ediniz ve icabında pasaportunuzu yenileyiniz.

Eski pasaportun sadece süresinin uzatılması yeterli değildir. Ayrıca pasaportun en az iki boş sayfası olmalı ve planlanan seyahatten sonra da en az üç ay daha geçerli olmalı. Listelerimizi sürekli güncellediğimiz için eksiksiz ve hatasız evrak listelerini sizin için hazırlamaktayız.

Almanya Vize İşlemleri Ne Zaman Başlayacak?

Almanya vize işlemleri alınan tedbirler ile başlatıldı, Almanya’ya seyahat edecek Türk vatandaşları vize başvurularını yapmaya başladı.

Almanya Türkiyeye Vize Veriyor Mu?

Almanya tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulaması bulunmaktadır. Bordo pasaportlu vatandaşlar vizeye tabidir.

Almanya Vizesi Kaç Günde Çıkar 2020?

Almanya vizesi dini bayramlar Paskalya ve Noel öncesi uzamaktadır ancak vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama olarak 8 ila 15 iş günüdür.

Almanya Vizesi Başvurusu Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×