İtalya vizesi Konya Vize Merkezi - Schengenvize.net
İtalya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İtalya vizesi Konya Vize Merkezi

İtalya vizesi Konya Vize Merkezi 2021

Konya İtalya vize merkezi olarak çalışan ve hizmet veren firmamız sizler için gerekli tüm işlemleri yerine getirecektir.

İtalya Aile Birleşimi Vize Merkezi

Konya’da İtalya vizesi nasıl alınır sorusunun tek cevabı olan vize merkezimiz ile kısa sürede vize başvurunuzun hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken firmamızı aramak ve ziyaret etmek. Bunun yanında gerekli işlemler ve sizlerin yapması gerekenleri firmamız sizlere aktaracak ve başvurunuzun kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Konya İtalya Vizesi İptal Olursa

Konya İtalya vize başvurusu iptal olursa yapılacak çok az şey vardır. Bunların başında yeninden başvuru yapmak gelmektedir. Özellikle yanlış yapılan hususların yeniden gözden geçirilmesi gerekmekte ve yapılan yanlışlar yapılmamalıdır.

İtalya vizesi Konya Vize Merkezi
İtalya vizesi Konya Vize Merkezi

Bunların haricinde, itiraz mektubu yazılabilir. Ancak bu konuda mutlaka o ülkenin bu yolu açmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu şekilde bir yol izlemek mümkün olmayacaktır.

Firmamız sizlere bu tür bir durumun yaşanmaması garanti etmemekle beraber, bugüne kadar kişisel sıkıntılar dışında bu tür bir durumun yaşanmadığını belirtiriz. Kişisel sıkıntılar dışında başından sonuna firmamızın verdiği başvuruların hemen hepsi olumlu cevap almış
durumdadır.

Başvuru Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

İtalya vizesi dikkat edilecek konular oldukça önemlidir. Bu konulardan bir tanesi bile olmadığı takdirde vize süreci sıkıntıya girebilir ya da tamamen iptal edilebilir. Bunun içim şu hususlara mutlaka dikkat edilmelidir.

  • İstenen evraklar tam ve hatasız olmalıdır. Hatalı ya da eksik evrak olumsuz düşünce meydana getirmektedir.
  • Seyahat tarihleri mutlaka belirtilmelidir. Açık uçlu ve tarihi belli olmayan vizeler kabul görmeyecekledir.
  • Gidiş ve dönüş uçak rezervasyonu yaptırmak oldukça önemlidir. Vize şartlarına sadık kalınacağına dair bir kanıttır. Bu nedenle önceden ayarlamak oldukça avantaj sağlar.
  • Davet mektubu ile gidilecek ise mutlaka tam ve eksiksiz olmalıdır. Her iki tarafında bu seyahatin sorumluluğunu alacak kadar maddi yeterliliğinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde olumsuz sonuç çıkabilir.
  • Seyahat amacı ne ise ona göre vize türüne başvuru yapmanız gerekmektedir. Örneğin iş için gittiğiniz bir seyahatte acil durumlar dışında tedavi olma şansınız yoktur.
Tüm bu hususlar ve daha fazlası için firmamız sizlere hizmet vermektedir. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile irtibata geçerek kısa sürede başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İtalya Vize Başvurusu Yapma

İtalya vizesi başvurusu yapmak için Ankara Büyükelçiliği’nden ya da VSF Global vize merkezinden randevu almanız gerekiyor.

VFS Global İtalya

İtalya vize başvurunuz için www.vsfglobal.com ile işbirliği yapan firmamızı tercih edebilirsiniz.

İtalya Vize Son Durum Nedir?

İtalya vize başvurularınızı Ankara İtalya Büyükelçiliği ya da online VSF Global internet şubesinden yapabilirsiniz.

İtalya vizesi Konya Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×