İtalya Vizesi Adana Vize Merkezi - Schengenvize.net
İtalya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İtalya Vizesi Adana Vize Merkezi

İtalya Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İtalya vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 İtalya vize randevusu mutlaka vize başvuru merkezinden alınmalı ve randevu ile vize başvurusu yapılmalıdır. Bununla beraber evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize başvuru merkezinin istediği şekilde hazırlanması gerekir. Bununla beraber Pasaport fotoğraflı ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının vize başvuru dosyalarına eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli vize evrakları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Italya Vize Veriyor Mu?

İtalya başvuru işlemlerinizi konsolosluk üzerinden prosedüre uygun yaptığınızda vize vermektedir. Türkiye’den turist, iş, eğitim ve ticaret vizesi vermektedir.

Italya Vize Ücreti Ne Kadar?

Vize ücretleri Euro üzerinden ödenmektedir. İtalya vize ücreti olarak 60 Euro ile 80 Euro arasında ödeme talep edecektir.

Italya Vize Başvurusunda Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Vize başvurusu evresinde hesap dökümanızı 3 aylık olarak vermeniz ve hesabınızda en az 6 bin TL ile 7 bin tl arasında para olması gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×