Fransa Vizesi: Konya Vize Merkezi - Schengenvize.net
Fransa Vizesi Hakkında

Fransa Vizesi: Konya Vize Merkezi

Fransa Vizesi Konya Vize Merkezi Başvuru

Konya’da Fransa Vizesi Merkezi

Vize almak günümüzde artık eskisi kadar zor değildir. Bir Avrupa ülkesi olan Fransa için vize almak istiyorsanız şubelerimiz ille iletişime geçebilirsiniz.

Konya’da Fransa vizesi Almak İçin Neler Yapılmalıdır?

Avrupa ülkelerinden biri olan Fransa’ya gitmek için vize şarttır. Fransa bir Schengen ülkesidir. Fransa Schengen ülkesi olması hasebiyle, diğer ülkelere kıyasla Fransa vizesi almak oldukça zordur.

Biz firma olarak Fransa’ya en kolay şekilde gitmeniz için çalışmalar yapmaktayız. Şubelerimize gelerek veya internet sitemizde yer alan iletişim bilgileri kısmından bizlere ulaşarak en kolay şekilde Fransa vizesi alabilirsiniz.
Fransa Vizesi: Konya Vize Merkezi
Fransa Vizesi: Konya Vize Merkezi

Fransa Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler

  • Pasaport (süresinin dolmadığına dikkat edilmeli, süresi dolan pasaportlar yenilenip o şekilde başvuru yapılmalıdır.).
  • C. kimlik fotokopisi.
  • Sabıka kaydı.
  • 2 adet vesikalık fotoğraf (bu vesikalık fotoğraflar biyometrik şekilde olmalıdır.).
  • Vize başvuru formu
  • Rezervasyon bilgileri.

Konya’da Fransa Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konya’da Fransız vizesi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle gerekli evrakları toparlamalısınız. Bu aşamayı tamamladıktan sonra gideceğiniz tarihten en son 1 ay önce başvuru yapmış olmanız gerekmektedir.

Geç yapılmış vize başvuruları geçersiz sayılır. Konya’da Fransız vizesi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle internet sitemizden iletişim bilgilerimize erişerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz taktirde başvuru süreci ile ilgili bilgilendirilirsiniz.

Daha sonra ister randevu alarak isterseniz de bizzat şubelerimize gelerek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğu zaman bizimle iletişime geçerek problemlerinizi çözebilirsiniz.

Kaç Türlü Fransa Vizesi Mevcuttur?

Fransa vizesi almak için 3 farklı vize türü mevcuttur.

  1. Turistik Fransa vizesi: Turistik vize Fransa’ya giden vatandaşların en çok tercih ettiği vize türüdür. Bu vizeyi almadan önce gidiş dönüş uçak biletinizi almalı ve otel rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.
  2. Ticari Fransa vizesi: Ticari amaçla alınan Fransa vizesi kişilerin her türlü ticaret, şirket, ortaklık, alışveriş gibi işlemlerini halletmek amaçlı seyahatlerinde aldıkları vize türüdür.
  3. Aile ziyareti amaçlı alınan vize: Aile ziyareti maksatlı alacağınız bu vize türü aileden bir davet mektubu alınarak Fransa’ya gidilen bir vize türüdür.

Fransa Transit Vize İstiyor Mu 2021?

Yeşil, siyah ya da gri pasaport sahibi değilseniz ya da herhangi bir Schengen vizeniz bulunmuyorsa Fransa transit vizesi alınması gerekir.

Fransa Vizesi Kolay Alınır Mı?

Evraklarınızın tam ve beklenen nitelikleri karşılıyor olması ve geçmişte olumsuz vize tecrübeniz bulunmuyorsa kolay bir şekilde vizenizi alabilirsiniz.

Fransa Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Aile birleşimi vize başvurunuz konsolosluğa bağlı olarak 1 ila 3 ay içerisinde sonuçlandırılır.

Fransa Vizesi: Konya Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×