İtalya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İtalya Vize İşlemleri Adana

Adana’da İtalya Vizesi Merkezi 

Adana’da İtalya vizesi merkezi olarak faaliyet yürüten firmamız sizler için gerekli tüm işlemleri yerine getirmektedir.

Adana İtalya vizesi merkezi olarak faaliyet yürüten firmamız sizlerin vize başvurusu için yapılması gereken tüm işlemleri yerine getirmektedir. Alnında uzman ve deneyimli personellerimiz sizler için gerekli tüm çalışmaları yapmakta ve sizlere hizmet vermektedir.

Yapılması gereken her işlemi yapan firmamız tarafından yapılan başvuruların kişisel sıkıntılar hariç hepsi kabul edilmiştir. Bu nedenle yılların verdiği tecrübe ve deneyime dayanan hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Randevu Konusunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Vize başvurusu sırasında en çok merak edilen konuların başında vize randevusunda dikkat edilecekler gelmektedir. Çünkü randevu karar vericiler ile yapılacak yüz yüze tek görüşmedir ve karar burada yapılan görüşmeye göre verilecektir. Bu noktada sakin ve kararlı olmak oldukça önemlidir.

Firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere destek ve yardımcı olmaktadır. Sakin ve kararlı kalmanın yanında, basit ve düz cevaplar vererek kafa karıştırıcı olmaktan uzak kalınması gerekmektedir. Bu nedenle randevuya girmeden önce firmamız ile irtibata geçmek sizler için oldukça önemlidir.

Vize Merkezi Beni Aradı. Ne Yapmalıyım?

İtalya vize başvurusu sırasında vize temsilciliği sizin ile irtibata geçebilir ve sizden yeni bilgiler isteyebilir. Bunun haricinde verdiğiniz bilgileri teyit etmek amacı ile de bu görülmeyi sağlamış olabilir. Öncelikle bu korkulacak bir durum değildir. Rutin bir uygulama olmamakla beraber bazı durumlarda yeni belge istemek için başvuran kişi ile irtibat kurulabilmektedir.

Sizlerin bu noktada yapması gereken, her aşamada olduğu gibi firmamızı bilgilendirmek. Çünkü panik yaparak başvurunun seyrinin bozulmasına sebebiyet verilebilir ve tekrar baştan başlanmak zorunda kalınabilir.

Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Vize işlemleri kaç gün sürer sorunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Ancak ortalama 10 ile 15 gün sürmektedir. Ancak bu süre daha da kısalabilir ya da uzayabilir. Burada yapılan başvuru oldukça önem arz etmektedir.

Firmamız temsilcilik aşamasına gelen başvurularda herhangi bir müdahalede bulunamaz ancak edindiği tecrübe ve deneyim ile kısa sürede başvuruların sonuçlanması için gerekli hazırlıkları yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×