İngiltere Vizesi Mersin Vize Merkezi

İngiltere Vizesi Mersin Vize Merkezi

İngiltere Vize Merkezi, Mersin

İngiltere Vize Merkezi, Mersin ili içerisinde ikamet eden kişilerin başvuruları için gereken tüm işlem adımlarını uygulayarak, kişinin vize onayını alması adına gereken tüm desteği ve hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, sadece Mersin ilinde ikamet eden değil, Mersin ilinin çevresinde de ikamet eden başvuru sahiplerine tüm desteği vize hizmeti sağlamak amacı ile yükümlü olan aracı bir kurumdur.

İngiltere Vize Mersin

Dünya üzerindeki hangi ülkeye seyahat edilecek olursa olsun, o ülkenin vize prosedür adımlarına göre vize başvurusunda bulunmak mecburidir. Zor alınan ve diğer pek çok ülkeye nazaran alınması meşakkatli olan İngiltere vizesi adına kişiler, başvuru detaylarına oldukça dikkat etmesi gerekmektedir.

İngiltere vize Mersin ili ve çevresinde ikamet eden kişiler için, kişinin dilediği anda süreci başlatabilecek ve sorunsuz bir şekilde vize alabilmesi adına vize merkezi Mersin şubesi tüm gereken desteği ve hizmeti sağlamak ile görevli kurumdur.

İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar – Hatay

İngiltere vizesi için gerekli evraklar, başvuruda bulunacak olan kişinin İngiltere ülkesi sınırları içerisine yapacak olduğu seyahate göre farklılıklar yaratmaktadır. Bu nedenle, başvuruda bulunacak olan kişi seyahat amacını ve seyahat tarih aralıklarını net bir şekilde belirleyerek vize başvuru evraklarını hazırlaması yetkili vize uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

Bunun nedeni ise, başvuruda bulunacak olan kişi eğer amacına göre evraklarını beyan etmez ise, ne yazık ki başvuru süreci olumsuz bir şekilde etkilenerek ya kabul edilmemektedir ya da yetkili resmi konsolosluk ya da büyükelçilik makamı tarafından ret kararı ile sonuçlanmaktadır. Ancak en temel gerekli evrak listesi şu şekildedir;

1.    Seyahat Sağlık Sigortası

2.    Pasaport

3.    İngiltere Vize Başvuru Formu

4.    İngiltere Vize Başvuru Dilekçesi

5.    Maaş Bordrosu

6.    Davet Mektubu (var ise)

7.    Destekleyici Belgeler

8.    Rezervasyon Bilgileri

9.    Vize Ücretinin Ödendiğine Ait Dekont

10. Randevu Bildiriminin Çıktısı

11. Online Müracaat Formu Çıktısı

12. Öğrenci Belgesi (var ise)

 

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Hatay, Çalışma Saatleri

 

  • Hafta içi; 08.00 ila 18.00 saatleri arasında,
  • Hafta sonu ise; 10.00 ile 14.00 saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

İngiltere Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İngiltere vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İngiltere vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye