İngiltere Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

İngiltere Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

İngiltere Vize Merkezi, Kahramanmaraş

İngiltere Vize Merkezi, Kahramanmaraş ili ve sınırları içerisinde ikamet eden kişilerin başvuru merkezini eksiksiz ve doğru bir şekilde yürütmek adına gerekli tün desteği ve hizmeti sağlamak ile yükümlü aracı bir kurumdur. Daha önceki yıllarda, Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde ikamet eden ve vize başvuruları için Gaziantep iline gitmesi gereken kişiler, artık kendi illerindeki (Kahramanmaraş) vize başvuru merkezlerinden kolaylıkla tüm vize işlemlerini yürütebilmektedir.

Bu sayfa içerisinde Kahramanmaraş vize başvuru merkezi ile ilgili hazırlanmış olan bilgiler doğrultusunda, İngiltere vizesi için başvuruda bulunmak isteyen ve Kahramanmaraş ilinde ikamet eden vatandaşlara gerekli tüm bilgileri detayları ile hazırladık.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi / Kahramanmaraş

İngiltere vize başvurusunda bulunmak isteyen, Kahramanmaraş ilinde ve çevresinde ikamet eden kişiler başvuru merkezine gelerek tüm işlemleri vize merkezi uzman yetkilileri ile beraber eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Ancak, İngiltere vize başvurusunda bulunmadan hemen önce yetkili resmi makam İngiltere Konsolosluğu’nun sitesinden (resmi) kendisine en uygun randevuyu alması gerekmektedir.

İngiltere vize başvurusu, randevusuz bir şekilde yapılmamaktadır. Bu nedenle, başvuruda bulunmak isteyen kişi seyahat amacını net bir şekilde belirledikten daha sonra randevu talep ederek vize merkezine şahsen gitmesi gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar – Kahramanmaraş

İngiltere vize başvurusu için gerekli evraklar içerisinde en başta yer alan evrak, başvuruda bulunacak olan kişinin mevcut pasaportudur. Kişi, pasaportunu son 10 yıl içerisinde almış olması en büyük şartlar arasında yer almaktadır. Akabinde de yetkili mercilere tarafından seyahat nedenine göre değişkenlik gösteren evrak listesini de başvuru sahibi kendi seyahat nedenine göre hazırlayarak başvuruda bulunması en önemli etmenlerden sadece bir tanesidir.

Tüm bu bilgilerin yanı sıra, kişinin mevcut pasaportunun ön ve arka yüzünün fotokopileri çekilerek, diğer ülkelere giriş ve çıkış sayfalarının kopyaları da dosya içerisine eklenmesi gerekmektedir.

  • Pasaport
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • İngiltere Vize Başvuru Formu
  • Finansal Dokümanlar
  • Maaş Bordrosu
  • Öğrenci Belgesi
  • Davetiye
  • İngiltere Vize Başvuru Dilekçesi

Yukarıda belirtilen tüm evrak belgeleri, başvuruda bulunacak ve İngiltere seyahatini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların seyahat amacına göre değişkenlikler göstermektedir.

 

 

İngiltere Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İngiltere vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İngiltere vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye