İngiltere Vizesi İzmir Vize Merkezi

İngiltere Vizesi İzmir Vize Merkezi

İngiltere Vize Merkezi, İzmir

İngiltere Vize Merkezi, İzmir ili sınırları içerisinde oturan ve İngiltere ülkesinin seyahat etme amacı ile başvuruda bulunan T.C. vatandaşlarına gerekli olan tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile görevlendirilen aracı kurumlardır.

Başvuruda bulunacak olan kişi için gereken güncel evrak listesinden, başvuruya kadar her konuda gerekli tüm desteği ve hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sadece İzmir ili içerisinde ikamet eden T.C. vatandaşları değil, yabancı uyruklu vatandaşlardan İzmir çevre illerinden ikamet eden vatandaşlara kadar gereken tüm desteği ve hizmeti sağlamak amacı ile hizmet vermektedir.

İngiltere Vize Merkezi İzmir Çalışma Saatleri

İngiltere vize başvurusunda bulunmak isteyen ve aynı zamanda İzmir ve çevresinde ikamet eden başvuru sahipleri, hafta içi 08.00 ile 18.00 saatleri içerisinde İngiltere ülkesini seyahat etmek amacı ile vize başvurusunda bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra hafta sonu ise sadece cumartesi günü 10.00 ila 14.00 zaman dilimi kapsamı içerisinde hizmet veren başvuru merkezine giderek müracaat işlemlerinde bulunabilmektedirler.

İzmir’den İngiltere Vizesi Nereden Alınır?

İngiltere vizesi başvuruları, İzmir sınırı içerisinde aracılık görevi amacı ile yetkilendirilen vize başvuru merkezlerinden ya da bunun beraberinde vize başvuru firmalarından alınabilmektedir. İlk adımda başvuruda bulunacak olan kişinin merkezi arayarak vize için seyahat nedenine göre evrak talebinde bulunması gerekmektedir. Vize başvuru merkezinin kişiye gönderecek olduğu evraklar, evrak listesi içerisinde tüm güncel bilgileri ile yer almaktadır.

Ancak İngiltere ülkesinin seyahat etmek isteyen vatandaşların vize başvurularını yapabilmesi adına, ilk önce kendisi için en uygun zaman dilimi içerisine randevu talebinde bulunmaları gerekmektedir. Randevu alınmadan İngiltere ülkesi için vize başvurusunda bulunulmamaktadır. Bu nedenler doğrultusunda, başvuruda bulunacak olan kişi seyahat tarihine en az 1 ay kala vize merkezine müracaatta bulunarak gerekli tüm işlemleri başlatması gerekmektedir.

İngiltere Vizesi Adına İzmir Başvuru Evrak Bilgileri

İngiltere ülkesi, Schengen kapsamı içerisinde yer almamaktadır. Bunun yanı sıra T.C. Diplomatik bir pasaporta sahip olan vatandaşların dışında, her türe ait pasaporta sahip olan kişiler İngiltere ülkesi sınırları içerisini seyahat etmek amacı ile vize işlemlerine tabi tutulmaktadır.

error: Content is protected !!



0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye