İngiltere Vizesi Hatay Vize Merkezi

İngiltere Vizesi Hatay Vize Merkezi

İngiltere Vize Merkezi, Hatay

İngiltere vize başvurusu için Hatay ve çevre illerinden başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, sayfamız içerisinde yer alan bilgileri detaylı bir şekilde inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Sizlerin merak ettikleri soruların doğrultusu ile hazırlanmış açıklamalar ile birlikte, çevre illerde de ikamet eden ve İngiltere vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar vize merkezine müracaat ederek işlemlerini en sağlıklı ve kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Hatay İlinden İngiltere Vize Müracaatı

İlk adım olarak, İngiltere vize başvurusunda bulunmak isteyen T.C. vatandaşları ve beraberinde de yabancı uyruklu vatandaşlar çağrı merkezini arayarak iletişim haline geçmesi talep edilmektedir. Daha sonra da çağrı merkezi müşteri temsilcileri tarafından kişiye gönderilen mail adresi içerisinde evraklar, başvuruda bulunacak olan kişi tarafından hazırlanması gerekmektedir. Akabinde, başvuruda bulunacak olan kişi tarafından hazırlanan evraklar kargo/kurye veyahut şahsen vize başvuru merkezine teslim edilmesi gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen kişi, kendine en uygun zaman dilimi içerisine randevu alması gerekmektedir. İngiltere vize başvuruları için randevu şarttır. Randevusuz bir şekilde İngiltere vize müracaatları ne yazık ki kabul edilmemektedir. Akabinde, başvuru sahibin yetkili vize merkezi uzmanları ile iletişime geçerek, vize süreci ile ilgili detayları öğrenebilir, en son adımda ise pasaportunu merkezden teslim alması gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar – Hatay

T.C. Diplomatik pasaport kategorisine sahip olan vatandaşlar hariç, diğer tüm pasaport kategorilerine sahip olan vatandaşlar İngiltere ülkesi sınırları içerisine seyahat etmek amacı ile vize başvuru talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Tüm bu belirtilen bilgilerin yanı sıra bilinmesi gereken en önemli detay, İngiltere Schengen sınırları kapsamı içerisinde yer almamaktadır. Bu nedenle, başvuruda bulunmadan önce kişinin bu tür bilgilere sahip olarak hareket etmesi yetkililer tarafından tavsiye edilmektedir.

İngiltere Vize Başvurusunda Bulunacak Kişiler Hatay Vize Merkezi’ne Şahsen Gelmeli Mi?

İlk adım olarak, başvuruda bulunacak olan kişi evraklarını eksiksiz bir şekilde vize merkezine iletmesi gerekmektedir. Daha sonra, vize uzmanları dosyayı hazır bir hale getirdikten sonra ardından randevu tarihi belirleyecektir. Akabinde, vize başvuru sahibinin merkeze gelerek parmak izi beyanında bulunması ve fotoğraf çekilmesi gerekmektedir.

İngiltere Vize Merkezi Hatay

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İngiltere vizesi için Hatay veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İngiltere vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye