İngiltere Vizesi Adana Vize Merkezi

İngiltere Vizesi Adana Vize Merkezi

İngiltere Vize Merkezi, Adana

İngiltere Vize Merkezi, Adana ili sınırları içerisinde ikamet etmekte olan ve İngiltere ülkesinin sınırları içerisine seyahat etmek isteyen her vatandaşa gerekli tüm destek ve hizmeti sağlamak ile yükümlü olan bir aracı kurumdur. Bunun yanı sıra sadece Adana ili içerisinde ikamet etmekte olan değil, Adana ilinin çevresindeki illerde de ikamet eden ve İngiltere seyahati amacı ile başvuruda bulunmak isteyen kişilere gereken tüm desteği ve kolaylığı sağlamaktadır.

Bu sayfa içerisinde de siz değerli okuyucularımız için hazırlamış olduğumu İngiltere Vize Merkezi Adana şubesi hakkında gereken tüm bilgilere, en ince detayına kadar öğrenebilirsiniz.

İngiltere Vizesi Adana Merkezi / Çalışma Saatleri

İngiltere müracaatında bulunmak isteyen ve Adana ili sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşlar, Adana ili içerisindeki vize başvuru merkezlerine müracaatta bulunmaları gerekmektedir. Adana ili içerisinde vize başvuru merkezinin çalışma saatleri ise şu şekildedir;

  • Hafta içi sabah 08.00 ila akşam 18.00’a kadar,
  • Hafta sonu ise sadece cumartesi günü olmak üzere 10.00 ile 14.00 saatleri içerisinde vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara hizmet vermektedir.

Ancak, İngiltere ülkesinin sınırları içerisine her ne nedenden olursa olsun vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunmak isteyen kişi kendisine en uygun olan zaman dilimi çerçevesi içinde randevu talep etmesi gerekmektedir. Randevusuz olarak İngiltere vize başvurusunda bulunulması mümkün değildir. Başvuruda bulunacak olan kişi tüm bu güncel detaylar hakkında bilgi sahibi olmasından fayda vardır.

İngiltere Vize Başvurusu Adana’da Nereye Yapılır?

İngiltere ülkesini seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşları ve diğer ülke vatandaşları, Adana şehrinde bulunan vize başvuru merkezlerine randevu alarak müracaatta bulunmaları gerekmektedir. Ardından vize başvuru merkezinde uzman yetkililer, başvuru sahibinin mail adresine güncel evrak listesini göndermektedir.

Akabinde, gönderilen evrak listesine göre ve beraberinde de seyahat amacına göre evraklar başvuru sahibi tarafından hazır bir hale getirilmesi gerekmektedir. Başvuruda bulunmadan önce, başvuru sahibinin seyahat nedenini ve seyahat tarih aralıklarını net bir şekilde belirlemesi, sürecin kolay ve engelsiz bir şekilde yürütülmesi adına oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

İngiltere Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İngiltere vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İngiltere vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye