Hollanda Vizesi Adana Vize Merkezi - Schengenvize.net
Hollanda Vizesi Hakkında

Hollanda Vizesi Adana Vize Merkezi

Hollanda Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Hollanda Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Hollanda vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Hollanda vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.
Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Adanada Hollanda Konsolosluğu Var Mı?

Doğrudan Adana Hollanda Fahri Konsolosluğu bulunmuyor. Adana’dan yapacağınız vize başvurularınızı vize merkezleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hollanda Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eksiksiz ve doğru evraklar ile başvuruda bulunmanızın ardından vize sonucunuz sizlere 7 ila 15 gün içerisinde iletilir.

Hollanda Vize Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Hollanda vize başvurularınızı 09:00 – 17:00 saatleri arasında hafta içi her gün Hollanda Konsolosluğu’na yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×