Almanya Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Almanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Almanya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Almanya Vize Başvurusu Mersin Vize Merkezleri

Mersin’ de Almanya Vizesi Merkezi

Almanya vizesi için hizmet veren ofisimiz Mersin’ de yer almaktadır. Türkiye geneli vize başvuru taleplerini değerlendirerek vizeye ihtiyacı olan kişilerin başvuru yapması gereken yetkili birimlerden birisiyiz.

Almanya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Mersin’de bulunan Almanya vizesi ofisimizde uzman danışmanlarımız ile mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz. Vize başvurusu için gerekli tüm bilgileri ofisimizi arayarak ya da ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Dilerseniz randevu talebi’ nde bulunarak uygun olduğunuz gün ve saat içerinde danışmanlarımız ile görüşme yapabilirsiniz.

Almanya Vizesi Mersin Vize Merkezi
Almanya Vizesi Mersin Vize Merkezi

Almanya vize başvurusu için konsolosluğun belirlemiş olduğu belgeleri ofisimize sunmanız gerekmektedir. Aynı zamanda konsolosluğa bağlı olarak Mersin de bulunan Almanya vize ofisimiz sizlerden ek belgeler isteyebilir. Bu ek belgeler sizlerin ülkeye hangi amaçla seyahat edeceğinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bu nedenle vize başvurusu yapmadan önce Almanya ‘ ya seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Ayrıca vize başvurunuzu gerçekleştirip vizenizi almadan önce uçak bileti almanız ya da otel ücretini ödemeniz hatalı bir davranış olur. Ülkeye seyahat için sadece rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca bu rezervasyonu belgeleyerek kanıt olarak ofisimize sunmalısınız.

Almanya’ ya Seyahat Tarihlerinizi Netleştirin!

Almanya’ ya seyahat edecek kişilerin gidiş ve dönüş tarihini belirlemiş olması gerekmektedir. Almanya Schengen vize başvurusunda Mersin de bulunan ofisimize teslim edeceğiniz başvuru belgelerinde seyahat tarihleriniz aynı olmalıdır. Bu durumda otel veya uçak bileti rezervasyon kanıtınızı belgeleyerek sunmanız sizin için avantaj sağlar.

Vize başvurunuz ülkeye seyahat tarihinden önce başlamış olsa bile dilekçe de belirttiğiniz tarihte seyahatinizin başlaması gerekmektedir. Bu doğrultuda vize başlangıç tarihinden önce Schengen alanına giriş yapmanız mümkün değildir.

Almanya Vizesi İçin Başvuru Belgeleriniz Tam Olmalıdır!

Almanya vizesine sorunsuz bir şekilde sahip olmak için konsolosluğun ve ofisimizin belirlediği evrakları tam olarak sunmalısınız. Eksil ya da hatalı sunulan evraklar nedeni le başvuru süreci uzayabilir veya başvurunuzun reddedilmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durum işe karşı karşıya gelmemek için ofisimizin iletişim adresi üzerinden vize danışmanlarımızı arayarak gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız vize süreci hakkında tüm bilgileri adım adım detaylı olarak anlatmakla görevlidir.

Mersinde Alman Konsolosluğu Var Mı?

Mersin İlinde Almanya konsolosluğu yoktur, Mersin bölgesi Almanya Adana Fahri konsolosluk görev alanına girmektedir.

Almanya Şuan Vize Veriyor Mu?

Almanya pandeminin etkisi ile kısıtlanan seyahatler için vize işlemleri yeniden başlatma kararı aldı, Türkiye’de vize işlemleri ve başvurular sürüyor.

Almanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Almanya vize işlemlerinde birçok Avrupa ülkesine göre daha hızlı sonuç alınan ülkedir. Yaklaşık 8 ile 15 iş gününde vize başvurusu çıkar.

Almanya Vizesi Mersin Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×