Almanya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi | Schengen Vize
Almanya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Almanya Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Almanya Vize Merkezi Diyarbakır

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Almanya Şanlıurfa Vize Merkezi

Almanya vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Almanya vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.
Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Almanya Şuan Vize Veriyor Mu?

Almanya’nın vize işlemleri an itibari ile devam etmektedir, alınan tedbirle kapsamında vize başvuruları gerçekleştirilmektedir.

Almanya Neden Vize Vermiyor?

Almanya’nın vize başvurularını ret etme nedenlerinin başında evrakların eksik ve başvuru formunun yanlış bilgiler ile doldurulması yer alır.

Almanya Vizesi Kaç Günde Çıkar 2020?

Almanya vize başvurusunda net bir tarih belirtmek söz konusu değildir ancak normal şartlarda vize başvuru süresi 8-15 iş günüdür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×